Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmondjam anyukámnak vagy...

Elmondjam anyukámnak vagy csak reménykedjek hogy nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Tegnap levágtam a hajat.

Elég fura lett mert vágás közben elgondolkodtam kicsit hogy holnap mi is lesz.


Holnap megyek fodrászhoz ahol az édesanyám is ott lesz velem. (egyébként nem vele élek) nagyon kiakadna ha látná hogy levágtam a hajamat.


A hajam most úgy néz ki hogy a belfő rétegek a vállam fölé érnek. Egy vékony külső réteg pedig maradt a régi hossza.

(egy youtube videó alapjám csináltam ezért már az elején, lentről felfele rétegenként vágtam de amikor a legfelső réteg jött volna belegondoltam hogy mi lesz holnap)


Szóval suerintetek elmondkam neki vagy bizzak abban hogy hátha nem látja meg



2021. febr. 28. 17:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. (főleg az utolsónak)

Az történt hogy elmondtam neki még telefonban majd amikor a fodrásznál találkoztunk akkor mondta nekem a magáét de beletörődött.


Majd a fodrásznak mondtam hogy akkor javítsa is ki nekem mert nem sikerült tökéletesre vágnom.


Így most kb az államig ér a hajam és édesanyám is beletörődött.

2021. márc. 2. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!