Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmondjam anyukámnak vagy...

Elmondjam anyukámnak vagy csak reménykedjek hogy nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Tegnap levágtam a hajat.

Elég fura lett mert vágás közben elgondolkodtam kicsit hogy holnap mi is lesz.


Holnap megyek fodrászhoz ahol az édesanyám is ott lesz velem. (egyébként nem vele élek) nagyon kiakadna ha látná hogy levágtam a hajamat.


A hajam most úgy néz ki hogy a belfő rétegek a vállam fölé érnek. Egy vékony külső réteg pedig maradt a régi hossza.

(egy youtube videó alapjám csináltam ezért már az elején, lentről felfele rétegenként vágtam de amikor a legfelső réteg jött volna belegondoltam hogy mi lesz holnap)


Szóval suerintetek elmondkam neki vagy bizzak abban hogy hátha nem látja meg



2021. febr. 28. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Mondjam el neki
Ne mondjam el neki. Hátha nem veszi észre
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Miért baj ha látja??!!!

Nem értem

2021. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, holnap mentek fodrászhoz, aki kijavítja. Valószínű egyébként nem fogja szó nélkül hagyni, hogy mi történt ott..
2021. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A fodrász csak feste fogja.

Anyám nagyon kiakadna azért mert utálj a rövid hajat és nem is engedi hogy az legyen nekem

2021. febr. 28. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éltek egy háztartásban, akkor miért nem dönthetsz a saját életedről? Ha rövidet akarsz, akkor ne hagyd félbe, igenis érezd jól magad és ha ehhez le kell vágatnod a hajad, akkor ne hagyd félbe.
2021. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még kiskorú vagyok
2021. febr. 28. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk egy fontos részlet. :D Akkor meg már úgy is mindegy, mert belekezdtél, majd leszíd jól és aztán a fodrász kijavítja.
2021. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hosszú volt a hajad és mennyit vágtál le belőle, hogy ennyire feltűnő?
2021. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt anyádnak mi köze a te hajadhoz? Semmi. Nekem mindig hagyta, hogy azt csináljak vele, amit akarok. Szerintem éppen ezért nem is lázadoztam, mert olyan dolgokba nem szólt bele, amikhez semmi köze.
2021. márc. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Na ezért vannak a világon a fodrászok, hogy ne csináld magad módon szúrják el a hajukat az emberek.
2021. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el, méghozzá jóval túl dramatizálva és sűrű sajnálkozások között, hogy ha meglát, megnyugodjon, hogy nem is olyan szörnyű. :)


Amúgy már nem is aktuális a kérdésed, mert voltál már fodrásznál? Mi volt végül?


Ahogy mindenki más is írta, a hajad a te tested része, azt csinálsz vele, amit akarsz, legyél bármennyi éves is, anyukád kifejezheti nem tetszését, de a hajad ugyanúgy a tiéd, mint tested többi része, csak a tiéd és senki más nem rendelkezhet felette, csak te, még a szüleid sem. Az én testem csak az enyém és bárcsak tudtam volna ezt születésemtől fogva, és bárcsak tudná mindenki ezt születésétől fogva, akkor sérülés sem érne senkit, sem testileg, sem lelkileg!


Az én szüleim is és MINDENKI körülöttem ellenzi és mindig is ellenezte a hajvágásomat, hogy de hát milyen szép, ne vágd le, a szüleim is, pontosabban csak apukám, de nem rég anyukám is csatlakozott hozzá, és én 30+ éves vagyok. Ettől még ugyanúgy le fogom vágatni és sajnálom, hogy nem támogatnak és nem tetszik nekik, az én hajammal én azt csinálok, amit akarok, te meg a te hajaddal azt, amit te akarsz. :)

2021. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!