Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor "kell" "samponozni"...

Hányszor "kell" "samponozni" hajmosáskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az előbb tolta le anyukám a 22 éves fejemet, hogy én hogy nem tudom, hogy hajmosáskor kétszer kell samponozni.. tehát bevizezed a hajad, sampon, lemosod, sampon, lemosod és balzsam. Ti is így csináljátok vagy csak egyszer mint én? Én még soha nem hallottam róla, úgyhogy sokk hatása alatt állok :D Köszi előre is az értelmes válaszokat!

2021. febr. 24. 20:16
A kérdező szavazást indított:
egyszer samponozok
kétszer
többször lol
52 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Én is 2x szoktam.

Elősször szerintem nem tisztít olyan jól. Feloldja a szennyeződést, majd 2x samponozasnál tisztul meg jobban a haj.

2021. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Akkor szoktam kétszer, ha valami miatt sokáig nem mosok hajat. Múltkor beteg voltam és több mint egy hétig nem mostam, utána kellett a dupla samponozás. Egyébként 3 naponta szoktam mosni, olyankor elég egyszer.
2021. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Én csak mikor festem a hajam akkor samponozok 2x egyébként 1x
2021. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Én is csak nem rég tudtam meg hogy samponozni érdemesebb 2x:D

Amiota így csinálom sokkal szebb és kevésbé zsírosodik

2021. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
1x sampon, 1x balzsam. Nem tudom, de engem 10 éves korom óta nem néz fürdés közben az anyám. Bocs, de 22 éves korodban mit keres melletted? Vagy csak spontán beszélgettetek a hajmosásról?
2021. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
84%

5-ös: Nekem is áll anyám mellettem, mikor mosom a hajam néha.. ö a tükörbe nézegeti magát én meg a kádba logatom a fejem felöltözve. Nem kell mindig rosszra gondolni, nem mindeki fürdés közben mos hajat.


Egyébként én is már kétszer samponozom, de amiatt, mert nagyon zsiros és az első mosásnál alig habzik. Ha neked jó egyszer, akkor örülj.


22/L

2021. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Sokaig csak egyszer mostam hajat, de az nem eleg alapos. Azota ketszer mosom, majd megy ra a pakolas, utana egy kimoshato balzsam, majd furdes utan egy mar benne marado balzsam.

Sokkal apoltabban nez ki a hajam miota ketszer samponozok, kevesbe zsirosodik is, es kevesbe korpas is.

2021. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Én is hallottam erről nemrég, hogy kétszer kéne, eddig mindig egyszer samponoztam. A legutóbbi hajmosáskor kipróbáltam 2x samponozással, de semmi különbséget nem érzékeltem, sőt még kicsit gyorsabban is zsírosodik most. Szóval én maradok az egyszerinél. :D
2021. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
2x kell.
2021. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Olvastam valahol, hogy 2x akkor kell, ha több napot kihagysz hajmosással, ezért én kipróbltam az egyszeri samponozást. Minden 2. napon egyszer samponoztam, és már másnap kezdett el zsírosodni a hajam. Inkább visszatértem a kétszeri samponozásra, mert így tovább marad tiszta a fejbőröm, lazán kibír 2 napot is mosás nélkül.
2021. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!