Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem jön le a szőr, miért?

Nem jön le a szőr, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos pco-m van ami túlzott szőrnövekedest okozott az allamon es az allam alján is es sajnos egyszer elkeseredett állapotomban leborotvaltam, azóta hónapok óta borotvalom. Erős, fekete szőr. Most próbáltam gyantazni, de nem viszi le. Lehetséges azért mert túl rövid a szőr, vagy annyira erős hogy nem viszi a gyanta? Köszönöm előre is.. :(
2021. febr. 22. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Epiláld!
2021. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert rövid vagy nem jol csinálod vagy szar a gyanta. Menj kozmetikushoz
2021. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es a kozmetikus ezt az egészen kicsi de erős szőrt is letudja szedni? Pl ha holnap mennék. Mert ma nekem a gyantaval nem sikerült
2021. febr. 22. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja, ahhoz el kell érnie egy bizonyos hosszt, azért írtam, hogy epiláld, ami erősebb, azt meg szedd ki csipesszel.
2021. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Attol függ mennyire pici az a pici. Küldj neki képet rola es megmondja. De ne borotváld soha többé az arcod
2021. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon picit tényleg nemtudja kiszedni a gyanta.

Én kozmetikus vagyok, amit nem szed ki a gyanta, azt szemöldök csipesszel szoktam korrigálni.

2021. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megprobalok beszerezni egy epilatort, bar kicsit ockodom tőle, de a kozmetikus előtt meg szégyellném magam, így inkább megrpobalom az epilatort :)
2021. febr. 22. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz. Szerinted hány ikyet lát naponta?
2021. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!