Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen mit lehet...

Narancsbőr ellen mit lehet tenni, mitől alakult ki?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben tűnt fel magamon, hogy az egész fenekem és a combom (hátulról) tiszta narancsbőr..nem nagyon értettem mitől alakulhatott ki, de valószínűleg attól, hogy mindent eszek össze vissza, semmitől nem fosztom meg magam:D Egyáltalán nem vagyok duci, nem tudok hízni, ilyenek a génjeim, mert a szervezetem gyorsan elégeti a kajákat

Mit lehetne tenni ez ellen? Nyáron nem szívesen vennék fel úgy rövidnadrágot, vagy főleg nem fürdőruhát, hogy ilyen narancsbőrös vagyok:/ Esetleg van erre valami hasznos módszer?


2021. febr. 21. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Sport, sok folyadék, zöldség és gyümölcs, szénhidrát mellőzése, szauna vagy Infraszauna egyébb erőteljes izzadással járó edzések. Gépi kezelések de ezek sok tízezerbe kerülnek és lehet hogy újra visszajön.
2021. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de nekem soha nem tűnt el, hiába edzetten, kínoztam magam avval, hogy nem eszek eleget, semmire nem mentem. Hiába fogytam le a fenekemen ott maradtak a szétdurrogott csíkok. Mondjuk én el is rontottam avval, hogy amikor érzékeltem akkor krémekkel próbálkoztam, mert amúgy kövér nem vagyok, csak hírtelen sokat híztam fenékre. Aztán ott amíg kenegettem addig durrogott tovább, aztán nekem nagyon ronda lett akkor. Utána sportoltam, diétáztam, akkor picit jobb lett, de olyan maradt. Igazából engem nem zavar már, sőt barátomnak tetszik is, hogy ilyen. A strandon sem szokott zavarni, mivel nem csak én küzdök vele.

De azért sok sikert!

16l

2021. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Attól alakul ki, hogy emberből vagy, normálisak a szöveteid és van zsírszövet a bőrödben.

Ennyi a titka.


Szinte minden nőnek van narancsbőre.

Javítani lehet rajta, ha lemegy a zsír a combodról.

2021. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem tökéletes megoldás nincs, de hidd el, hogy mindannyian itt vagyunk neked és nem kell felned rövid nacit felvenni:) és úgyis korral is fog változni de hogy milyen irányba én se tudom sajna megmondani 😕

(amúgy nem bírom ki de 2. azért 16 évesen mindent kipróbáltál😂)

2021. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából ez genetika. Nekem nincs, mert nem örököltem, a családunkban nem jellemző, de ez a ritka. A legtöbb nőnek előjön előbb-utóbb. Sokat nem tehetsz ellene, a sok folyadékbevitel valamennyit segíthet, meg a torna.
2021. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!