Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tejes és tojásos hajpakolás...

A tejes és tojásos hajpakolás jót tesz a hajnak?

Figyelt kérdés

Tojást szoktam a hajamra kenni de legalább 3 kell használnom és hogy kicsit folyosabb legyen gondoltam rakok hozzá tejet mert a neten láttam hogy a tej sem árthat a hajnak sőt, viszont olyat nem láttam hogy a tojást és a tejet egyszerre használják.

Valaki használta már egyszerre a kettőt? Vannak tasztalataitok?


2021. febr. 14. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

A tejnek nem sok értelme van, mert lefolyik a hajadról. Nem issza be. Legalábbis ezeknek a boltban kapható tejeknek nem sok köze van a valósághoz. Valami zsírosabbal megpróbálhatod vagy inkáb yoghurt vagy kefír.

A tojás viszont nagyon jó.

2021. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Én mézet és kókusz vagy olivaolajat és tojást keverek össze és azt rakom rá pakolásként
2021. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!