Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem kimosható festékke...

Ha befestem kimosható festékkel a hajam, tesi órán le fog jönni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy érted? Le fog-e jönni attól hogy tornázol és kicsit megizzadsz? Mert nem, ettől nem fog.

Egyébként a kimosható festékek minősége nagyban eltérő, van amelyik akár 8-10 mosást is kibír, meg van olyan is ami már nyomot hagyhat egy fehér pólón. Az sem mindegy hogy milyen színre gondolsz, a színes (kék, lila, zöld stb) festékek a kimosható kategóriában is jóval kevesebb ideig bírják mint az átlagos színek.

2021. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem. Egyébként vörös színű, farsangi osztálybulira. (Mielőtt valakinek problémája lenne, hogy iskolába minek festeni hajat)
2021. febr. 11. 22:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 11. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyire könnyen azért nem jön ki.
2021. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ amúgy. Mert a fújós festék szerintem hamar fog, nekem piros lett tőle a trikóm. Én ördög voltam akkor. De gondolom a válaszom már nem ér semmit, mert ma van farsang (nálunk)
2021. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!