Hajfesték allergia?!

Figyelt kérdés

Regebben allergias voltam a nikkelre, az valoszinuleg elmult, a fulbevalotol is begyulladt a fulem, de attol mostmar nincs semmi bajom. Regebbi vizsgalatok szeirnt allergias vagyok meg Palladiumchioridra es Phenylendiamin freie base-re is. A fekete henna mikkr utaoljara volt rajtam 1hetig korhazban voltam... Tegnap vettem hajfesteket, sotetebbre szeretnem a hajam, de az allergia teszt utan, kevesebb mint 24ora utan mar kiuteses lett a karom (konyokhajlatba kellett kenni!) tudtok kerlek ajanlani valamilyen festeket, amik ezeket nem tartalmazzak? Akar novenyi, vagy nem!! Nagyon nagyon koszonom

17/L



2021. febr. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A fekete hennába vegyi anyagok vannak, semmivel sem jobb, mint az átlagos hajfestékek. A sima henna jó lehetne, annak vöröses fénye van, és olyan sötét mahagóni színű lesz. Attól biztos nem leszel kiütéses.

[link]

2021. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fekete hennában mégis milyen vegyi anyagok lennének?

Hennával és indigóval lehet feketére festeni, az indigó is csak egy növény, mint a henna.

2021. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!