Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték allergia 5 év után?...

Hajfesték allergia 5 év után? Hogyan tudok a legjobban kijönni a bajból?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 5 éve festem a hajam. Annyit érdemes tudni, hogy az első 2-3 évben inkább vörös voltam, azóta sötét barna, már majdnem fekete. Múlt héten miután bekentem a hajam, piros pöttyök/foltok voltak az egész karomon. Mivel más tényező nem játszik, így biztos, hogy a festék a hibás. Az eredeti hajszínem sötét szőke, amit szeretnék már visszakapni fél éve, de nem akartam tönkretenni a hajam a szőkítéssel. (Nem mintha a sima festékkel nem gyilkoltam volna, na de mindegy :D) Feltétlenül elmegyek egy mester fodrászhoz konzultálni, de addig is érdekelne, hogy járt-e már így valaki, mit lehet tenni??Gondoltam rá, hogy simán lenövesztem, de túl nagy a szín differencia, 1 év múlva pedig lediplomázom, nem lenne szép félig szőke és fekete hajjal átvenni a diplomát. Találtam bizonyos anyagoktól mentes festéket, esetleg ha a fodrász is jónak találja, egy 48 órás teszt után vissza tudnánk festeni a hajam, miután leszedte a sötét szint? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 3. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Evek alatt lehet visdzaterni a sajat szinedre. Fesd egyre vilagosabb barnaval es idovel leno. Ismertem ilyen lanyt. A fele hajhossza letort mesterfodrasznal.
2020. dec. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nhp hajfesteket nezd meg. Bio es minden mentes kb. Nem olyan draga ,mi t egy fodrasz. Ott 20-30 ezret hagysz ott egy alkalommal.
2020. dec. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!