Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szájmaszktól sok miteszer?

Szájmaszktól sok miteszer?

Figyelt kérdés

Mióta hordani kell szájmaszkot, ( munkám miatt van hogy egész nap rajtam van), izzadt alatta a bőr és az utóbbi időben azt vettem észre hogy az orromon, a szemem alatt és az arc csontomon rengeteg a miteszer és pici pattanás. Meg ahol a maszk van itt ott is megtalálható.

Nagyon bosszant, nem tudom hogy van-e más is akinek ugyan ilyen lett az arca emiatt.

Esetleg tudtok valamit rá tanácsolni amivel helyre hozhatnám?


2021. febr. 6. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem jól tisztítod az arcod.
2021. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Isana arclemoso víz mindennap.

Isana szenes bőr radír heti 1x

Garnier tonik bőr radír és maszk után.


Krémet nem szoktam használni.

Szóval nem tudom.

2021. febr. 6. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is érzékeny és pattanásos és mitesszeres volt az állam, hát még most a maszkok miatt... Hiába minden csodaszer, nekem még az Akneroxid sem segített, pedig az nagyon erős szer. :( Hiába cserélem sűrűn a maszkot, semmi nem jön be sajnos. Remélem valaki tud hasznos tanácsot adni, én már az egész internetet átkutattam és minden csodaszert, amit ajánlottaj, megvettem. Nem sokat ért, sőt sok mindentől még rosszabb is lett.
2021. febr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szalicilsavat (Bha hámlasztó) próbáltátok már?
2021. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!