Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy újabb kollagén kérdés?

Egy újabb kollagén kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretnék kollagént szedni, port, nem kapszulát.

De tanácstalan vagyok, nagyon sokat olvastam, 2 márka fogott meg a Gymbeam és a Pure gold.

Ezek közül ki melyiket ajánlaná?

Leginkább a bőrömre és a hajamra szeretném.

GAL márkát direkt nem írtam tudom hogy sokan azt ajánlanák de szerintem nem bírnám meginni ízesítés nélkül..



2021. febr. 4. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Gymbeam
PureGold
8 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha gymbeam akkor sima vagy a colla pink?
2021. febr. 4. 22:49
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyél sok csirkelábat meg kocsonyát, ne ilyen sz@rságokat szedj
2021. febr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ezeket nem tudom megenni, tudom hogy az lenne a legjobb, legtermeszetesebb de sosem szerettem
2021. febr. 5. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:

En a gymbeamet ismerem, probaltam a simat es a collapinket is, utobbi izre jobban bejott. Izuletekre tuti jo, mert tobb, mint fel eve nem szedem az "advanced" izuletvedot (bocs, nem tudom maskepp mondani) - egyebkent ropogasra hajlamos vagyok, nem kattog pl a terdem sem :)


Még annyit kiegesziteskent, onmagaban nem fog javitani a haj es bőr allapotan, a vitaminokkal jobban jarsz.

2021. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vitamint is szedek majd mellé azt már el is kezdtem :)

Köszi a válaszod!:)

2021. febr. 5. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
PeakShop-osat szedek, a tea ízű nagyon fincsi.
2021. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gymbeamtől próbáltam a Runcollg collagen-t és a Colla pink-et is. Ízre mindkettő teljesen iható. Nekem úgy rémlik, a Runcollg ár-érték arányban jobb.

Különösebb változást nem vettem észre hónapok alatt sem. De más collagent is próbáltam már és azoknál sem tapasztaltam igazán semmit (persze mellett szedek multivitamint, ízületvédőt stb).

Amit szeretek, mert kényelmes fogyasztani a magas hatóanyag tartalom mellett, az a Collango collagen liquied-je. Van hozzá adagolókupak, méricskélni se kell mérleggel és magában is iható vagy vízzel hígítva is.

2021. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!