Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki benne van...

Van itt olyan, aki benne van Facebookon a tudatos borapolok csoportjában?

Figyelt kérdés
Én még nagyon kezdő vagyok és lenne pár kérdésem 🙈
2021. febr. 3. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok!
2021. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És megkerdezhetem, hogy neked mi a napi arcapolasi rutinod?


Én jelenleg reggel este tisztitok micellas vízzel, este hidratalot kenek rá (ami jelenleg testápoló és nem is felel meg az elveknek, de nagyon jót tesz a borommel), mellé reggel fényvédős Gigi CC krémet (ezt utálom is, de olyan iszonyú drága volt, hogy már elhasználom).


Ebből akarok kialakítani egy normális rutint, amitől elég messzire vagyok 😂

Kombinált, roseas arcom van, 1-2pattanassal.


De a skinsmarton a középkategóriás budzsehez mert arcapolok is 50x ezer forintba kerülnek, annyit nem tudok és nem is akarok rakolteni..


Te miket használsz vagy mi az amiről azt mondanád H mindenképpen érdemes TO-t használni vagy a Paulat?

2021. febr. 7. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy csak most írok. Én annyira nem vagyok jó a termék ajánlgatásokban, szerintem az lenne a legjobb, ha belépnél egy bőrápolós csoportba és ott kérdezgetnél! :)
2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond, köszi a választ azért :)

Igen, az lenne a legjobb, csak az ex kozmetikusom is benne van (aki egyben a szomszédom is), aki eléggé szétcseszte tavaly a bőröm és emiatt annyira nem akartam ott kérdezni :D mert utána tuti megállít, ha találkozunk..

2021. febr. 12. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!