Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is ilyen sok időt vesz...

Másnak is ilyen sok időt vesz el a szépítkezés?

Figyelt kérdés

Nagyon sok időm megy el tisztálkodásra, szépítkezésre. Valahogy le kéne redukálni, de ezeket szükségesnek érzem a komfortos érzethez.

Minden este: 20 perc zuhanyzás: benne van a borotválás(utálom ha borostás vagyok), bőrradír.

Arcmosás, kenés: 5 perc

fogmosás: 15 perc (fogszabis vagyok, nem tudom csökkenteni)

ez már 40 perc minden este

plusz reggelente hajmosás szárítással 30 perc (szintén nem tudom csökkenteni, nagyon zsíros a hajam...próáltam már kitolni, ilyen tanácsokat nem kérek.)

És akkor még egy szolidabb smink: 10 perc

Tehát reggel, este 40-40 percem elmegy arra, hogy tiszta és prezentálható legyek.

Csak én látom ezt soknak, v normális?


2021. febr. 2. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nekem legalább 1 órát vesz igénybe amire kifestem magam minden reggel(szempillaspirál,szemceruza,szemhéjpúder,)
2021. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Ja és szerintem nem,sok az idő amit a szépségápolással töltesz reggelente.


Előző voltam.

2021. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a zuhanyzás hajmosás nélkül 10-15 perc, hajmosással 20-25, de mivel száraz a hajam elég heti egyszer mosnom. Fürdés után bekenem magam testápolóval, ez 3 perc. Fogmosás napi 2-3 alkalommal 6-8 perc, arcmosás és hidratálókrém max 5 perc. Egyáltalán nem sminkelek, szóval ezt az időt simán megspórolom, de a többit se sokallom. Szerintem te se töltesz ezzel annyira sok időt, mint gondolod, a barátnőim nagy részének minimum egy óra kell reggel, vagy inkább másfél.
2021. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
98%
Hát nekem a hajmosás jóval kevesebb de ha ilyen a hajad, nem tudsz vele mit csinálni. Bár nálam havi 1x a festés 2 óra. Egyébként így összesen nem tűnik olyan soknak.
2021. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ja, fogat én is többször mosok, de csak este van nagyszervíz:D reggel, ebéd után pár perc alatt letudom.

Amúgy köszi a válaszokat!

2021. febr. 2. 11:45
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát hogy ha mindegyik fontos lépés, akkor nem tudsz faragni rajta. Lehet hogy ha gyantáznád magad, akkor nem kellenne naponta boroválkoznod.

A bőrradírt nem ajánlom hogy mindennap használd. Tudom hogy borotva miatt használod, de nem jó a bőrnek.

Nekem este kb 20 perc összesen a zuhanyzás, fogmosás és arcmosas. Hajat most szerencsere elég heti 1x, mert gyógyszert szedek. Nem zsírosodik a hajam és a bőröm.

Reggel arcmosás 4p,fogmosás 7p. Ezután fényvédőt, hidratálót és szempilla spirált teszek. Kb 10p. Van hogy zuhanyzokis, kb 6p.

2021. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túl tolakodó ha megkérdem, hogy ez milyen gyógyszer?

Nyilván nem szednék be semmit feleslegesen, csak érdekel. Nekem is jó lenne ha nem zsirosodna a bőröm és nem kéne ennyit hajatmosnom. A sminkelést és a hajmosást is csökkenthetném.

2021. febr. 2. 11:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan sok ez.

Én mikor hajatmosok, borotválkozok, bőrradírozok egyszerre akkor 2 óra hossza mire kész vagyok.

Én sem ajánlom hogy mindennap használj bőrradírt, nem jó a bőrnek, heti egyszer kétszer elég. Próbáld ki a gyantát vagy az epilálást, akkor nem kell mindennap borotválkoznod. Én olyan 2-3naponta szoktam borotválkozni mert nagyon érzékeny a bőröm.

2021. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még több időm megy el vele, de én jobban érzem magam tőle. Ez az én relaxációm minden nap.
2021. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyi idő kb, szerintem ez teljesen normális. Ha nem akarsz rá ennyit szánni, akkor vagy gyorsulj fel vagy adj lentebb az igényekből.
2021. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!