Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosított hajat lehet...

Világosított hajat lehet otthon utánafesteni?

Figyelt kérdés

Egyelőre sötétbarna a hajam, ez lesz kivilágosítva, de nem klasszikus világos szőkére, hanem inkább szőkésbarnásra, ilyesmire: [link]


a természetes hajszínem a képen láthatónál picit sötétebb, de alapvetően az is világosbarna/sötétszőke.

arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy ilyen színű hajat utána otthon tudok festeni magamnak, úgy, hogy ne legyen foltos meg ne legyenek árnyalatkülönbségek a töve meg a vége között? vagy esélytelen?


2010. aug. 16. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Betudod festeni otthon, de ne magadnak, kérj meg rá valakit.

Én egy ideje anyukámmal festetem a hajam, mert olcsóbb, és ugyanolyan jól megcsinálja mint a fodrász, sőt ... még jobban is, mert a fodrászét mindig ledobta a hajam, pedig ugyanaz a festék elméletben. :)

2010. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ!:)

és nem üt el a töve? én attól félek, hogy a töve esetleg sötétebbnek fog tűnni, nem tudom, mennyire világosít az, amit alapból a festékhez adnak - de mondom, a természetes hajszínem világosbarna.

amúgy nem pont ilyennel festeném, csak hasonló árnyalattal, de a fodrászkellékesnél vennék valami spéci festéket :)

2010. aug. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!