Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni piros foltok...

Pattanás utáni piros foltok nem múlnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos egy időben nagyon sok pattanás volt a fenekemen. Ezeket a pattanásokat nem nyomkodtam, nem piszkáltam, viszont így is megmaradtak a pattanások utáni piros foltok. Ezek a foltok pirosak, nem fájnak, nem viszketnek. Nem hegesednek, nincsenek bemélyedve, szimplán csak pirosak.

Voltam már két bőrgyógyásznál is, nem tudtak mondani semmit.

Rengeteg terméket próbáltam már, például Neogranormon kenőcsöt, Bepanthen krémet, Sudocremet, BHA hámlasztót, mindenféle olajat, de nem segít semmi. Vitamint is rendszeresen szedek, sok folyadékot iszom.

Pamut ruhákat hordok, szinte mindent 60 vagy 95 fokon mosok.

Van valakinek ötlete, hogy mitől múlna el ez a sok piros folt? Szoláriumba nem mehetek, mert nagyon fehér a bőröm.

Érdekes, hogy az arcomon lévő pattanások nyom nélkül múlnak el. Csak a fenekem ilyen.


2021. febr. 1. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezekre inkább az AHA savak jók. Az Ordinarynak van a piros színű hámlasztója, én azt használom. Nem az egész arcomra rakok belőle, hanem csak a foltokra, és 10 perc után lemosom. Nekem látványos a változás.
2021. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja én az arcomra rakom, de tuti fenéken is ugyanilyen jó lenne.:)
2021. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a tippet!

Be tudod linkelni nekem esetleg a termék képét? Köszönöm! :)

2021. febr. 1. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

A biztonság kedvéért fényvédőzz mellette.:)

2021. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. febr. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!