Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem régóta vasalom a hajam...

Nem régóta vasalom a hajam lassan lesz 1 hete, de tesi órák után mindig visszagöndörödik és rosszabb mint bármikor, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
ilyen spary-s zselét használok, lakk lehet jobb lenne.?
2008. dec. 2. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja fiú vagyok és viszonylag hosszú a hajam.
2008. dec. 2. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne vasald.teljesen tönkreteszi a hajad , tapasztalatból mondom. vagy vágasd rövidebre vagy hagyd göndören.sok lánynak bejönnek a göndör hajú pasik:)
2008. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd egyszer biztos abbahagyom akkor levágatom a hajam és visszanő, de most nem az volt a kérdésem, de azért köszi a válaszod:)
2008. dec. 2. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
fogd össze tesire...
2008. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
annyira nem hosszu
2008. dec. 3. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a helyzet nekem is fennall bar lany vagyok... kaphato olyan vax ami kifejezetten vasalt hajra kapható, hogy minnel tovabb egyenes maradjon, de nekem amivel a legelégedettebb voltam az Londa hajegyenesitő krém! Hajvasalás előtt viszed fel és tutira megmarad! A nedvességtől göndörödik vissza, ezert kell kifejezetten olyan szereket vásárolni melyeken felvan tüntetve, hogy hő és nedvesség esetén is tart az EGYENES hatas!a hajlakkot nagy mennyiségben nem ajánlom, mert az is viztartalmu igy szintén göndörit... remélem segitettem :)
2008. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én kábéé 3 éve vasalom elől a hajam és énis utálom mikor pl kint pára van és begöndörödik-.-

olvastam, hogy van olyan hajlakk, ami páravisszatartós vagy mi.. direkt erre hogy ne göndörödjön be

vagy vidd a hajvasalód suliba:D én meg az egyik barátnőm mindig visszük (hmm lány vagyok:D ) és ott vasaljuk az osztályba ha 'gond' van

2009. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de én lány vagyok.
2010. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!