Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a fenekem mit...

Pattanásos a fenekem mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és már 3-4 éve küzdök a kis piros pöttyökkel a fenekemen. Nagyon zavart eddig is de így hogy lett barátom meg inkább és akármit próbáltam már (baba púder, tonikkal átkenni, testradír, pattanásos bőrre való krémek) semmi nem hatott eddig! Mindig van egy időszak amikor nagyon csúnya olyankor fürdés után néha vérzik is és baromira érzékeny. Ha elmúlik max 1 hétig tart utánna újra minden a régi ☹️ Próbáltam már megnyomni is de nem lehet mivel csak kis piros pöttyök. Szerintetek mitől van? És mit tudnék ellene tenni?

2021. jan. 27. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nem jó féle fehérneműt hordasz?
2021. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ez lehet vírusfertőzés is, a helyedben megfontolnám a bőrgyógyászati vizsgálatot.
2021. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ülsz sokat?

Állítólag, attól is lehet, hogy túl sokat ülsz.

A jobb vérkeringésért, mozogj többet. :-)

2021. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Én kinyomhatom őket
2021. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hagyd el azon a részen a tusfürdőt, és ott CeraVe SA smoothing cleanser-el mosakodj. Tehetsz akár Akneroxidot is a pattanásokra. Én úgy csinálnám, hogy megmosom SA-val, utána Akneroxid a pattanásokra, és végül Mixa Atopiance testápolóval bekenném.
2021. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok okozója lehet.

Biztos hogy pattanások? Gyakran keverik össze a szőrtüsző gyulladással.

Rossz fehérnemű,nagyon szűk farmer is okozhatja.

Vagy akar valamilyen bakteriális fertőzés.

Előttem válaszoló bőrápolási tippjét lehet érdemes lenne kipróbálnod. Ha nincs javulás, akkor érdemes bőrgyógyászhoz fordulni.

2021. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1/6 tanga bugyit hordok és néha franciát
2021. jan. 27. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérj sima Szalicilsavat a gyógyszertárban. Pár száz Ft, és hatásos. Pár cseppet teszel vattakorongra, és úgy kened át a pöttyöket. Nekem bőrgyógyász ajánlotta, kiprobáltam és hatásos volt. Hátamon, vállamon is volt. Egyébként, ha nem ellenzed, kéthetente egyszer 7-8 perc szoli is leszárítja.
2021. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtutibb ha elmész borgyogyászhoz és majd o megmondja mi az. Nagyon sok féle borgyogyászati dolog lehet. Megvizsgál és ad rá olyan szert, ami hatni is fog reálisan, nem csak találomra fogod vásárolni a lehet nem is hato anyagokat.
2021. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!