Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik arcmaszk jó mitesszerre?

Melyik arcmaszk jó mitesszerre?

Figyelt kérdés
Olyan arcmaszkra gondolok, amelyek nehezen jön le a bőrről, és kitépik a "mitesszereket". Próbáltam többfélét, de egyik sem használt igazán,

2021. jan. 26. 22:56
 1/7 -,C9H13N,- válasza:
0%
FFP3-as
2021. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezek nem is nagyon használnak sajnos. Sőt az ilyen tépkedős maszkoktól elpattanhatnak az arcodon lévő hajszálereid is.
2021. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemmm! Semmi értelme nincs ezeknek a maszkoknak. Jól megmarkeringelt hülyeség.

Csak a miteszer tetejét szedi ki, már ha kitudja. Mert van olyan bőrtípus is, aminek nehezen ürülő és zárt miteszerjei vannak.

Szóval nem rendesen vagy ki se szedi a miteszert, és tartósnak se tartós. Pár nap/hét múlva ott lesznek megint a miteszerek.

2021. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem jók semmire
2021. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem az ilyeneket, de egy is sem szedte ki rendesen és csak a pénzt költöttem rá. Van egy sminkmester aki hasonlót mondott mint a 2. válaszoló, nem tudom mennyire igaz, de én már nem is veszek többet. Azt is mondta hogy a hámlasztók jók miteszerre, a durva radírozást nem javasolta. Igazából ezt bőrgyógyász is mondta. A radírt azért megtartottam mert nyáron amikor nem hámlaszthatok csak ezzel lesz szép tiszta a bőröm, de ősztől tavaszig hámlasztót használok. Szerintem próbáld ki.
2021. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valójában nekem megvannak a termékeim mitesszerek ellen, viszont jó lett volna egy arcmaszk, ami viszonylag kiszedi a faggyút a pórusaimból, ezáltal mélyebbre tudna jutni a termék, amit használok.
2021. jan. 27. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kaolin por? Összekevered vízzel, felrakod maszkként, szépen "kiszívja" az olajat a pórusokból.
2021. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!