Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azert olcsòbb a Notino pl a...

Azert olcsòbb a Notino pl a douglass-nál,mert nem hálozat?

Figyelt kérdés
Nincs annyi alkalmazott, bérlési dìj stb? Ezt még valaki elhiszi?? Douglass Hugo boss 33 ezer Notino 12 ezer.. ilyenkor szokott jonni,de hat mindig dragabb egy halozat es a Notino igy tud olcsobb lenni..wáò!! Ha a Dior sauvage mindket helyen kb 28 ezer,akkor ezt miert nem adja harmad aron a notino? Mert talan ez eredeti.. De a Hugo parfümjüket tartossagba megveri az Avonos arcszeszem..
2021. jan. 24. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ne vegyel boss-t ha ez a velemenyed. En vettem nem reg Notinorol Boss-t, semmi bajom vele.
2021. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb kéthetente van egy ilyen "okosság" de ezerszer le lett már írva hogy van a Notinonak fizikai boltja is már, ha hamisítvány lenne a NAV rég bezáratta volna az egészet. Én szinte az oldal nyitása óta rendszeresen veszek tőlük 30-40 ezres parfümöket amiket előtte boltban vettem és soha nem volt gondom velük. Egyetlen egyszer kaptam tőlük úgy egy parfümöt hogy láthatóan volt belőle használva (legalább is nekem feltűnt mert azt mindig újraveszem és tudom meddig van töltve frissen bontva), gondolom visszaküldött termék volt de azt is készségesen kicserélték egy másikra. Amúgy a Hugo Boss most 55%-os akcióban 12 ezer náluk tehát ők sem mindig ennyiért árulják. De nem is értem minek pörögni ezen, ha ennyire szkeptikus vagy menjél azt vedd meg a Douglasban és el van intézve
2021. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igy tettem..3 szor annyit fizettem érte.. meg az illata is teljesen mas..
2021. jan. 24. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Notinoban nincs annyi alkalmazott, nem bérelnek boltot, sokkal kevsebb költésgük van. De ez elég nyilvánvaló. Nem mindegy, hogy plázás boltot tartasz fent, vagy csak pár raktárat.

De aki hamisnak hiszi, az úgysem fogja elhinni, hogy eredeti. Pedig az. Nyilván ha nem lenne az, a NAV rég lecsapott volna, ez a dolguk. Azért ez nem egy zug kínai bolt.

Az meg hogy az illata teljesen más... Dolgoztam Douglasban diákként, hetente 1-2 parfümöt minimum visszahoztak a kedves vevők, hogy hááát ez nem olyan, mint az előzőőő, biztos hamis. Mert mindenki rohadt nagy orrnak képzeli magát, közben meg sehol semmi. A parfüm aktuális illata rengeteg dolgoktól függ, időjárás, bőr állapota, mennyi van még az üvegben.

De amúgy tényleg naponta van ilyen kérdés, uncsi.

2021. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom edt-t vettél edp helyett csak nem vetted észre vagy eleve fogalmad sincs róla hogy van különbség. (És nem csak tartósságban hanem sokszor maga az illat is más jegyekből áll.) De persze biztos a notino árul kamut te meg parfümszakértő vagy lol
2021. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit egyebkent hozzatennek, hogy nagy Hugo Boss parfum rajongo vagyok, evek ota figyelem az arakat mindenjol es a notinon valamiert mar 2 eve akcios a hugo boss bottled szeria. Nem tudtam megfejteni miert, de regota harmad aron lehet venni. Talan csak taktika es ez az ami bevonzza a vasarlokat, mert ez egy eleg keresett es nepszeru illat.
2021. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!