Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mitől fényes a haja?

Kinek mitől fényes a haja?

Figyelt kérdés
A hajam mindig olyan fakó és matt, közvetlen hajmosás után is, semmi fényessége vagy egészséges csillogása nincs. Kinek melyik termék vált be, mi a titka, hogyan javíthatnék ezen? Akár házi praktikát is írhattok.

2021. jan. 24. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

1.Jo fajta sampon.

2. Ha muszaj hairx gél..

3. Cink bevitel.

4. Minden masodik nap hajmosas .

5. 2 vagy 3 hetente fodrasz.

6. Koffein tartalmu sampom.



+ ha alapbol fekete a hajad akkor nincs mit tenni mert a polusok ugyan ugy sotetek lesznek..


Nekem nagyon vilagos barna a hajam ezert nem is fako soha.. igaz a szorzetem is szokes.. ':)

2021. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Sörös vagy tojásos hajpakolás házilag van fent a neten sok recept keresgélj köztük :)
2021. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
olaplex termekcsalad.
2021. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Menj el fodrászhoz és válassz olyan színt ami a legközelebb áll a te eredeti hajszínedhez. Ha jól tudom vannak "csillogó" hajfestékek, vagy hogy fogalmazzak....tehát ami ha kimész a napra akkor megcsillan rajta a fény. Remélem érthető. :)
2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én leírom miket csinálok, hogy ezek közül mi segített azt nem tudom, de fényesebb lett a hajam, mint régebben volt. Egyik, hogy odafigyelek mit eszek, próbálom kerülni a glutént, sok zöldséget és gyümölcsöt próbálok enni. Szedek vitaminokat (most épp spirulinát, B komplex vitamint és kollagént), minden hajmosás előtt citromlevet dörzsölök a fejbőrömbe (ezt elsősorban hajhullás ellen, de lehet hogy más jó hatása is van), teszek rá mindig balzsamot mosás után, és a leghidegebb levegővel szárítom, ami a hajszárítón van. Persze ez nem hideg, langyos inkább. Szörnyen száraz volt a hajam, többen megjegyezték régebben, olyan volt tényleg mint a szalmakazal, és azt kell mondjam sokkal jobb lett.
2021. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem győzöm hangoztatni.. IGYÁL RENGETEG VIZET! Ez nagyon fontos, meg a megfelelő, vitamindús étkezés.

Az simán meg lehet, hogy félrekezeled a hajad, és alapból hullámos, de te az egyeneset akarod ráeröltetni (hülyeségnek hangzik, de én is ezt csinálom)

Ha pedig hullámos, akkor az sose lesz olyan fényes, mint az egyenes haj.

2021. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tippeket. Sajnos nem igazán hosszú a hajam ezért semmilyen formazast nem tudok vele csinálni, és pont amiatt vágattam le mert utáltam hogy olyan matt...

A 2-3 hetente fodrász nekem nem kivitelezhető így.

Ha kicsit hosszabb lesz lehet megpróbálkozok a fényesítő hajszínezővel vagy melírral, az jó ötletnek tűnik.

Szedek vitamint is, de milyen termékeket használtok?

Nem írta senki :(

2021. jan. 25. 22:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Na mondjuk még a sörös pakolással is megpróbálkozok az is jól hangzik!
2021. jan. 25. 22:38
 9/12 anonim ***** válasza:

6os vagyok!

Én hajpakolást tudok ajánlani, az nagyon bevált: Az Elseve Dream Long SOS hajpakolása csodákat tett a hajammal. Én a Tescoban vettem újra már harmadszor.

Valami hajvégápolót is használj, fontos, hogy tartalmazzon kis argán olajat. Én a Pantene ProV Glat&Seidig argánolajos cuccliját használom, de véleményt nem tudok róla mondani, biztos jó :D

2021. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen aranyos vagy hogy leírtad. Ezeket én is megnézem hátha beválik valami.

Van esetleg arra valami tipped mitől nőhetne gyorsabban a haj?

2021. jan. 26. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!