Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek? Mit lehet tenni?

Léna9 kérdése:

Szerintetek? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Melyik sampon vagy haj ápolási szer a legjobb haj nővekedésére?


Elég ritka hajam van ami eléggé zavar mert minden vágyam a hosszú haj.

Eddig nem foglalkoztam vele mert úgy gondoltam hagyom természetesen meg nőni.

Nem mondhatnám a genetikára mert minden női család tagomnak hosszú egészséges hajuk van, sőt a férfiaknak is gyorsabban nő.


Aki tud segíteni az írja már le hogy mit lehet tenni hogy hosszabb hajam legyen.

Előre is köszönöm.

18/L


2021. jan. 19. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
en a dm-ben veszek vitamint, napi harmat veszek be es attol gyorsabban no a hajam (el szeretnem adomanyozni)... tavasszal sorelesztot szedtem, attol rengeteg babahajam nott, sokan kerdeztek, hogyhogy vagattam magamnak frufrut, pedig az csak a babahaj volt :)
2021. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szintén DM-ben vettem én is sörélesztőt, régebben haj-bőr-köröm vitamint is. Ezektől nagyon sok babahajam lett, mint előző válaszolónak.


Amit még tudok ajánlani az koffeines sampon, azt is lehet a DM-ben kapni. Párom használja, neki az segít.

2021. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!