Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés házilag kinek vált...

Szőkítés házilag kinek vált be? Milyen módon lehet házilag szőkiteni hajat?

Figyelt kérdés

Barna a hajam.

Karácsonykor peroxidot és szőkítő port rá tettem a hajamra és sárga lett aztán megmostam silver samponnal, aztán szőkés lett. Azt szeretném kérdezni, hogy házilag milyen módon lehet szőkíteni hajat? Természetesen peroxid nélkül.


Kinek mi jött be?

Köszi szépen.


2021. jan. 19. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy
2021. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Peroxid nélkül lehetetlen szőkíteni a hajat. Ammónia mentes színező és festék létezik csak.

A hajad azért lett sárga, mert ez teljesen normális szívatás után.Ezután kellett volna rákenned szőke festéket vagy színezőt. A hamvasító sampon a színen semmit nem változtat, csak az árnyalatot teszi hamvasabbá. Innentől nagyobb problémáid lesznek, hogy elkezdett lenőni a hajad. Inkább menj el fodrászhoz, mert nem fogod tudni magadnak egy színűre befesteni. Ugye alapból nem tudtad normálisan befesteni, most meg tőfestést kéne csinálnod.

2021. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
sehogy, amint elottem is irtak. valoszinuleg mar igy is jol tonkretetted a hajad, ne akard ezt fokozni es menj el egy normalis fodraszhoz.
2021. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!