Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bolti szöke hajfestékkel ki...

Bolti szöke hajfestékkel ki tudja az ember szökiteni a haját házilag?

Figyelt kérdés

Tudom most ez hülye kérdés de az is inkább elméleti.

Szoval ha xy otthon sima teszem azt platina szöke hajfeséket ráken egy pl festett barna hajra,az ugy egy idö után lehet szöke?még mielött bárki nekem esik eszem ágában sincs ezzel tönkretenni a hajam,szöke sem akarok lenni,csak maga a folyamat érdekel..

Köszi ha válaszolsz


2018. szept. 6. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fodrász, de annyit én is tudok, hogy a sima festék ehhez nem elég, ha jól tudom hidrogén peroxidot használnak hozzá, amit mindenféle jóságokkal kevernek még. És azt is tudom, hogy szinte sosincs jó vége, ha hozzá nem értő csinálja. Csak keress rá, hogy "bleach fail" a Youtube-on. Vagy még jobb, ha Brad Mondóra keresel rá, a srác fodrász és rengeteg olyan videója van, ahol ilyenekre reagál szakértő szemmel. Amellett, hogy szórakoztató, még tanulságos is. :)
2018. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod..ismerettslgi körömbe van aki világositott a festett haján szöke festékkel.csak nem tudom hogy teljes szökére lehet e festeni ezzel a modszerrel
2018. szept. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!