Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem bírok az arcápolási...

Nem bírok az arcápolási rutinommal, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Reggel tonik:

[link]


Este pedig ilyen sorrendben

[link]

[link]

[link]

Csak az orrkörnyékre:

[link]


Utána pedig újra tonik:

[link]


Zsíros arcbőröm, de mióta ezt a rutint követem, néhány területen mar száraz, viszket. Ennek ellenére az utóbbi 3 napban lett 2 pattanásom, az egyik fél centire az orrom száraz részétől és egy a zsírosabb homlokomon. A száraz részre gondoltam hogy estére felkenem a cerave sa hidratálóját.

A másik hogy vannak olyan bőrhibáim, amik minthaa egy miteszer lenne egy fehér domb közepén, de egyszerűen lehetetlen kinyomni.

Ajánlátok valami terméket amit használnom kéne vagy ez a rutin így egynek elmegy?


2021. jan. 15. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
8: Netes rendelésről hallottál már? Én sem futkozok sehova.
2021. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Patikából rendelni, kisvárosban? Hallottál már olyan településről ami nem Budapest? :D lehet bunkóskodni #11es, meg normálisan válaszolni is. Az értelmes válaszokat felpontoztam, köszike ^^
2021. jan. 15. 17:10
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

12: Normális vagy, kérdező? Mert én úgy válaszoltam neked, de te reménytelenül buta vagy.

Internetes patika? Mond ez neked valamit?

2021. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként én sem vagyok budapesti. Te viszont sötét vagy, mint az éjszaka!
2021. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!