Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most kezdtem el foglalkozni a...

Most kezdtem el foglalkozni a bőrápolással, tudnátok naptejeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy bőrápolós csoportban, ahonnan screeneltem egy naptejet ami elvileg "mindenmentes", és meg is vettem.

[link]

Pár napja használom, és csak ma vettem eszre, hogy a 4. helyen alkohol van. :|

Szóval keresek egy másikat. Tudnátok linkelni a dm oldaláról esetleg olyat, ami tényleg jó, alkoholmentes is?


2021. jan. 8. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%
A nap jó a vírusokra is. Rengeteg D-vitamin termelődik, ami segíti, hogy ne betegedj meg. Ezért is szorult vissza a koronavírus nyáron. Meg a többi vírus ellen is jó.
2021. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
És a kutatások azt is kimutatták, hogy fényvédő mellett is termelődik D-vitamin.
2021. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
#10-es, nem a leégés ellen használjuk a fényvédőt, hanem az UV sugarak ellen. Az UVB ad színt a bőrnek, nyáron abból több van, de UVA ugyanúgy van ilyenkor is, tehát a káros sugarak ugyanúgy érnek minket télen-nyáron. A szolárium is káros.
2021. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 DominikX ***** válasza:
70%

Osszefoglalva: naptej arcra mindig, testre elég akkor, ha laza öltözetben vagy.


Természetesen tragédia akkor se történik, ha soha nem viselsz naptejet, csak ilyenkor nagyobb az eselye az idő előtti rancoknak, és a bőrráknak.

Szolárium meg károsabb mint a nap, + a pénzed is lehúzza.

2021. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem tavasszal nem káros a nap.


Régebben sokat voltak napon az emberek, mégse lett senkinek semmi baja.

2021. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
*Mármint nem olyan káros.
2021. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12%
Akkor ártalmas, ha valaki túl sokat van a napon, és leég. Azt tényleg kerülni kell.
2021. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Én 30 sat használok azt szivja be a böröm az bőven megteszi nekem így hideg borus idöszakokban majd ha hét tágra süt a nap akkor majd jó lesz 50 es.
2021. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!