Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most kezdtem el foglalkozni a...

Most kezdtem el foglalkozni a bőrápolással, tudnátok naptejeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy bőrápolós csoportban, ahonnan screeneltem egy naptejet ami elvileg "mindenmentes", és meg is vettem.

[link]

Pár napja használom, és csak ma vettem eszre, hogy a 4. helyen alkohol van. :|

Szóval keresek egy másikat. Tudnátok linkelni a dm oldaláról esetleg olyat, ami tényleg jó, alkoholmentes is?


2021. jan. 8. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

Egy olyan kérdésem lenne, hogy januárban, full felhős, esős, havazásos időben minek kensz az arcodra naptejet? :O

Mit vársz ettől?

2021. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon hasonló a Sundance naptejek csomagolása, jól át kell nézni az incit, hogy melyik minden mentes.

Van egy hasonló narancssárga csomagolású, valószínűleg azzal keverted össze.:)

[link] Nekem ő van meg, így télen csak a 30 faktorosat használom.

#1-es, Fényvédőt érdemes minden nap használni, mert attól, hogy, nem látod a napot, az UV sugarak jelen vannak, és károsítják a bőrt. Sőt még akkor is ha a lakásban vagyunk, mert az ablak az UVA-sugarakat nem tudja kiszűrni.

2021. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem dm-es, de az én bőrömre csak ez vált be eddig:

[link]

2021. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg felesleges most naptej. Az nyárra van, és főként napozáshoz.

Egyébként elég a napvédőt is tartalmazó arckrémek.

A naptej állaga nem ideális folyamatos használatra.

2021. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

#2

Aki ennyire óvja magát, az ne is létezzen, menjen barlangba, vagy a föld alá. Tél van. Ha nem a sípályán napsütésben vagy, akkor teljesen felesleges a naptej. Sőt, a bőrnek egyáltalán nem tesz jó, ha állandóan egy zsíros felülettel vonod be, mert így nem hagyod szellőzni.

2021. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 DominikX ***** válasza:
85%

1. Naptej mindig kell, ha tél ha nyár van, ez be lett bizonyítva. Pont.

2. A legtöbb naptej abszolút nem zsíros, kivéve ha nem is arcra szánják, vagy olcsó. ( pl. Ordinary napteje kegyetlenül rossz)


3. Én eddig a Paulas Choice naptejeket hasznaltam, most pedig a Krave Beauty Beet shield naptejet használom.

Nyáron ugyan ezeket használom, + testre mást.

Ha úszni megyek (nyaron) , akkor arcra is ugyan azt használom, amit testre.

2021. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Komolyan emberek, nehogy már még abba is belekössünk, hogy ki mikor milyen krémet akar az arcára kenni... ez annyira szánalmas már
2021. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%
De ez nem krém, hanem naptej. Fényvédős arckrém kellhet télen is, de nem 50es naptej.
2021. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

A fényvédő és a naptej ugyanaz. Olyan, minthogy valaki a krumplit krumplinak vagy burgonyának hívja..:D A fényvédős arckrém meg megint más. Azért hiheted, hogy más a naptej és a fényvédő, mert a szép incis termékekre gyakrabban használják a fényvédő szót. Ilyen a tonik/toner szavak is; ugyanaz, de a tonik szóról hamarabb eszünkbe jut a régi alkoholos tonik, a toner szóról meg inkább fókuszálunk a szép összevőjűkre.

#2 vagyok

2021. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Most így télen tényleg nincs sok szükség naptejre. Szerintem érdemes tavasszal többet lenni a napon, esetleg elmenni szoláriumba, hogy mire jön a nyár, legyen egy kis színe, és védettsége a bőrödnek.
2021. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!