Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat kérjek a fodrásztól?

Milyen hajat kérjek a fodrásztól?

Figyelt kérdés

Mellig érő, melírozott. De unom..

állandóan a szemembe, arcomban a hajam... a kabátot se tudom úgy felhúzni hogy ne tépjem ki a cipzárból..állandóan összekötni eléggé egészségtelen lenne... frufru nem állna jól..csattal is hülyén áll...nem tudom mit kéne ezzel kezdeni.



2021. jan. 8. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne egészségtelen felkötni?

Egyébként talán hordd az eredeti hajszíned, gondolom úgysem ismered nagyon..

2021. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Sajnos a hosszú haj mindenképpen zavaró lesz, ha nem viseled el. Rövid haj esetleg?

Ha a színe nem tetszik, nézegess interneten képeket, pinteresten, vagy akárhol, sok ötletet találhatsz.

2021. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Kopaszra.
2021. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 : kár volt kommentelned xD -.-
2021. jan. 8. 18:47
 5/7 A kérdező kommentje:
nem a színével van a bajom! hanem a fazonnal!
2021. jan. 8. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Akkor ezt mondd.

Nem tudom eszedbe jutott, de le is vághatnád.

2021. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi így látatlanban nem tudunk segíteni, a fodrászodnak mondd, hogy változtatni szeretnél és majd ő ajánl valamit ami jól állhat.
2021. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!