Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen szint hogy lehet csinaln...

Ilyen szint hogy lehet csinalni? Lehet ilyen szint kerni a fodrasztol?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kerhetek-e a fodrasztol ilyen szint, kerlek titeket, segitsetek egy valasszal. Koszonom! :)


Olyan szint szeretnek ami ebenfekete, de legyen benne valami melegebb barnas beutes, valami szep meleg fenye legyen. Ilyen szint lehetseges kivitelezni? Fodraszhoz szeretnek vele menni, o meg tudja nekem majd csinalni ezt?



2020. júl. 12. 05:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A barnát szerintem csak melírral tudná megoldani,esetleg valami balayage félével.
2020. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék okoskodni, csak segítenék. Szerintem ez nem lesz így jó. Biztosan meg lehet csinálni, nem ez a baj. A fekete egy hideg szín, abba nem illik a meleg tónusú melír. Gondolom azért kéne bele, mert a sötét, hideg fekete annyira nem áll jól. Így nem érdemes bevállalni fekete hajat, nagyon nehéz tőle megszabadulni. Ha meg jól áll a fekete, akkor nem kell bele meleg tónusú melír, akkor az nem fog jól állni.
2020. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább sötétbarnába gondolkodj, egy szép étcsoki pl
2020. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok Valaszolok!


Nem melirra gondoltam. Kicsit felreertettetek a kerdesemet, vagy lehet en nem irtam le pontosan mire gondoltam. Irtam, hogy ebenfekete hajat szeretnek, de olyat, ami nem kekesfekete. Olyat akarok ami a nap csillogasaban picit barnas tonusu. Vagy legalabbis van valami barnas beutese. Gondolkodtam en is az etcsokolade szinben, vagy az ebony feketeben.

Ha ertitek mire gondolok es valaki tud valami jo otletet irni, irjatok! :)

2020. júl. 12. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor te feketét szeretnél, hanem sötétbarnát. Feketében nem lesz barnás beütése, mert az barna:D. 2-es/3-as árnyalatú hajszínre keress rá, valószínűleg az lesz az amire te gondolsz.
2020. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!