Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű balayage illik a...

Milyen színű balayage illik a hajamhoz?

Figyelt kérdés

Szeretném befestetni a hajam balayage technikával, de nem tudom milyen színt válasszak, milyenek vannak egyáltalán, és hogyan is válasszak. A hajam sötétbarna, arra lennék kiváncsi, szerintetek milyen színt lenne érdemes választanom?

Köszönöm szépen a válaszokat!

18/L



2021. jan. 8. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Első körben le kell szőkítened, aztán mehet rá a festék. Érdemes inkább egy sötét szőke végeredményt kreálni, mert világos szőkét úgy sem tudsz anélkül, hogy eltörnéd a hajad, mert ahhoz 2x kellene leszívatni. Tehát valami sötétszőke világosbarna árnyalatban gondolkodj, az jól megy a sötétbarnához. Vagy ha bejönnek a vöröses árnyalatok az is jó lehet, az nem annyira feltűnő. Fontos hogy bőrtónusnak megfelelő árnyalatot válasz, ezért itt konkrét színre nem térnék ki. Ill. ha bejönnek az extrém színek: kék, lila, pink stb.
2021. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Világos szőkét azt én sem akartam, nem akarom túlságosan szétroncsolni a hajam. Még az ilyen sötét szürkés árnyalatban gondolkoztam, az is szóba jöhetne esetleg, vagy az már világos?
2021. jan. 8. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Szerintem ez teljesen jó. De megbízható fodrászhoz kell menned, mert ezt otthon lehetetlen megcsinálni úgy hogy szép legyen.

2021. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmire gondoltam én is. Mindenképpen fodrászhoz fogok menni, magamnak nem vállalok be ilyeneket, tudom milyen rizikós.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. jan. 8. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Figyi, mi nem tudhatjuk, hogy az arcodhoz, és hajadhoz a melegebb, vagy hidegebb árnyalatok mennek jól. Ezt a fodrászodtól kérdezd meg, mert lehet, hogy amilyet te szeretnél, az neked nem állna jól, mert kiemelné a bőrhibáidat, nagyítaná a fejed, vagy ilyesmi. A szakember ért hozzá, mi nem látunk téged.
2021. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen ez így van, én csak azt kérdeztem meg, hogy a sötétbarna színhez mi illik. Nyilván nem fogok csak erre támaszkodni, de mivel bizonytalan vagyok, ezért megkérdeztem. Ha nem tudsz érdemben válaszolni, kérlek hanyagold a kioktatást, nem vagyok hülye.
2021. jan. 8. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
De most ki oktatott ki, te bolond asszony? Csak mondtam, hogy nem fogjuk tudni megmondani, hogy NEKED mi állna jól, mert nem látunk TÉGED. Sötétbarnából is van ezer féle, honnan tudjuk, hogy neked milyen van? Ha bizonytalan vagy, menj fodrászhoz, ott elmondják.
2021. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem miért kell egyből támadásnak venni, biztos cigó vagy.
2021. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mint ahogy mondtam, ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor ne is tedd meg, légyszíves, és végképp ne sértegess. Én feltettem egy egyszerű kérdést, amire mások teljesen korrekt választ adtak, de te csak provokálsz. Ha nem tetszik a kérdés, nem kell megnézni. Részemről ennyi.
2021. jan. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!