Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítitek ott lent...

Hogy szőrtelenítitek ott lent magatokat?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el ott lent borotválni magam és mindig piros pöttyök lesznek rajta. Esetleg valami tanácsotok van erre?

És hogy ti mivel szőrtelenítitek vagy mi vált be nektek a legjobban? A gyantán elgondolkodtam, de az ugye érzékeny terület, és én szerintem nem bírnám azt a fájdalmat.

Esetleg valahogy a borotválkozással ki lehetne húzni 2-3 napnál több ideig?

18/L



2021. jan. 6. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Borotváltam. Én sem bírtam,kipattogott rondán. Gyantát sem bírom. Így mostmár Csubakkám van, a férjem még szereti is. :D

Nyilván strand vagy nőgyógyász esetén leborotválom.

2021. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell azt naponta borotválni. Teljesen jó úgy is hogyha borostás. Próbáld meg borotválás után bekenni Bepanthennel vagy Neogranormonnal.
2021. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég éles a borotvád? Fertőtleníted minden használat előtt?

Én férfi borotvát használok, tapasztalataim szerint azok élesebbek, gyógyszertári alkohollal fertőtlenítek. Heti háromszor hámlasztok The Ordinary glikolsavval, általában szőrtelenítés előtti napon, illetve illatmentes, nem irritáló rendesen tápláló testápolót használok (lila mixa). közvetlenül borotválkozás után pedig nyugtató, panthenol tartalmú krémet (la roche posay cicaplast). nekem így egyáltalán nem szokott irritált lenni.

2021. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én három éve borotválom rendszeresen, már nem pattog ki. Fertőtlenítsd a területet, meg a borotvát is. Használat előtt, meg után.
2021. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Kezdj el gyűjteni IPL gépre. Borotválni kell ugyan, de annyira megritkul a géptől a szőr, hogy egyáltalán semmi kipattogzás nincs.

Drága, de megéri, főleg annak akinek erős fekete szőrzete van.

2021. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Gyantáztatom, nekem ez vált be. Nyilván nem magamnak csinálom, hanem van egy kedves, ügyes, jól bevált kozmetikusom, aki havonta egyszer elintézi. Nem akarok hazudni, az első pár alkalom tényleg fájt, de az eredmény kárpótolt. Nagyon szeretem, hogy még egy héttel később is sima ott a bőröm, nem viszket, nem szúr, nem akad bele a fehérneműbe.
2021. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!