Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mit csináltok a...

Lányok ti mit csináltok a "bajuszotokkal"?

Figyelt kérdés

Kicsit látszik nekem, mert a szőr sötét színű ezért közelről eléggé észre vehető, és volt hogy már be is szóltak érte hogy bajuszom van.

Mit lehetne vele kezdeni? Azért félek leszedni hogy nehogy bevörösödjön utána vagy kiütéses legyen, mégiscsak arcon van.

Nektek van tapasztalatotok vagy esetleg tipp?


2021. jan. 6. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Semmiképpen se borotváld le!

Gyantat hasznaltam az jó. Vagy van hogy szemöldökcsipesz. De van epilátor is ami kimodottan arcszorzetre van.

2021. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én gyantázom, vannak hozzá ilyen kis teafa olajos kendők, amit rajta szoktam 1-2 percig miután letörlöm a gyantát, és egy darabig nem is mosom le az olajat. Nem tudom, hogy ennek van-e jelentősége, vagy feleslegesen csinálom, de soha nem volt kiütéses tőle, a pirosság 10 perc alatt elmúlt. De lehet, hogy ez az ember bőrétől függ. Azt javaslom, hogy hétvégén próbáld meg leszedni ha zavar, vagy amikor nem mész sehova, és akkor megfigyelheted, hogy hogyan reagál rá a bőröd.
2021. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajta szoktam tartani*, lemaradt, bocsi.
2021. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Pödröm
2021. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Én kozmetikussal szedem le, de úgyszintén gyantával. (Illetve nem tudom mennyire függ, de az én kozmetikusom meleg gyantával szedi le)

Én a pirosodásra/arckiütésre annyi tippem van, hogy próbálj meg keresni a hétben egy olyan napot vagy időpontot, amikor nyugodtan legyantázhatod vagy elmehetsz kozmetikushoz. Szerintem pár óránál tovább nem kellene, hogy piros legyen az arcod, de az előző válaszoló olajos technikáját is kipróbálhatod.

2021. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Hideggyanta csíkkal szedem le. Van direkt arcra, érzékeny bőrre való. Szerintem ez elég kíméletes. Próbáltam már epilátorra is, de azt nem szerette a bőröm.

Én Bepanthennel kenem be utána vékonyan.

2021. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyantáztatom.
2021. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tippeket!
2021. jan. 6. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Kackiásra waxolom.
2021. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal gyantáztatom.
2021. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!