Mellfeszesítés?

Figyelt kérdés
Szoptatás után nagyon megereszkedett a mellem van erre valamilyen megoldás?
2021. jan. 6. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Miután már nem szoptatsz, egy idő múlva regenerálódni fog.
2021. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

A szoptatás alatt is meg utána is használj jó melltartót, ami alulról támasztja a melleket és tartja rendesen.

A szoptatás után egy idövel nagyrészt visszaáll az eredeti formára.

2021. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Én még javasolnám a sportot is. Sokat számít a hát, kar és mellizmok edzése. Már csak azért is, mert jó tartást ad. Látni fogsz változást.
2021. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Van. Műtét.
2021. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Hülyeséget meg ne írjatok neki.

3-as szerinted ha dolgoztatja a mellizmát akkor a mell szövetek is feszesek lesznek? Gondolkozzatok már.

2021. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
5 Szemmel láthatóan jobban fog kinézni, az biztos. Azt nem írom, hogy műttesse meg a kérdező, mert ez nem volt opció a kérdés alapján. Én legalább javasoltam neki egy természetes módszert, amivel kis javulást el fog tudni érni. Persze, nen olyan, mintha megműttetné, de inkább ezt hülyeség javasolni olyannak, aki meg sem említette a plasztikát.
2021. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Mivel feszesítésre semmi más nincs amitől látható változás lesz. Főleg szoptatás után. Szoptattatok már? Vagy láttatok már olyan mellet? Egyáltalán nők vagytok?
2021. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
7 Igen, láttam már olyat, és sokaknak segített a rendszeres sport, krémezés, sokaknak regenerálódott szoptatás után egy teljesen normális szintre. Attól még megpróbálhatja, hogy van aki nem is próbálkozik, vagy nincs szerencséje. 2 év múlva is megműttetheti ha szeretné, nem kötelező egyből rohanni plasztikáztatni.
2021. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oké, majd a kérdező eldönti mit akar. Azért engedd már meg hogy leírjam azt, hogy erre a műtét a legjobb megoldás.

Aranyos vagy hogy ajánlod itt a krémezést meg a sportot, de egy olyan mellen amivel szoptattak és valószínű lóg ezek nem fognak segíteni. :o)

2021. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
A 2-es vagyok, négy gyereket szoptattam és a mellem nem ment tönkre! Megfelelö melltartó használatával megelözhetö a probléma.
2021. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!