Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek nem kellemetlen...

Lányok, nektek nem kellemetlen szőrteleníteni a lábatokat és a bikinivonalat mensi alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de én valahogy ilyenkor nehezebben veszem rá magam, hogy ezeken a helyeken szőrtelenítsek, amikor megvan. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. jan. 4. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyankor én nem is szoktam. Neked se muszáj
2021. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
De. Olyankor jobban fáj. Inkább nem csinálom azokon a napokon.
2021. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nincs ilyen problémám, de nem muszáj ám mindig tükörsimának lenni :) A szőr természetes, ne zavarjon ha egy picit megnő.
2021. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktam mensi alatt.
2021. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Dehogynem. Érzékenyebb olyankor a bőr, természetes, hogy rosszabbul viseli az ember. Ezért én nem is szoktam olyankor. Gyantáztatok amúgy, szóval egy hetet simán kibír mindenem szőrtelenítés nélkül.
2021. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem ér rá öt napot?
2021. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem szoktam olyankor. Annak is örülök ha fürdés után nem vérezek össze mindent amíg törölközök. Meg egyébként se megyek olyankor strandra.
2021. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem érzékenyebb , de olyankor nem mindig szoktam
2021. jan. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!