Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki a szőrös láb...

Nagyon ciki a szőrös láb strandon?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk strandra, de sajnos nagyon érzékeny a bőröm, ezért kénytelen vagyok úgyhagyni a combomon a szőrt. Ha leszedném tudom, h nagyon kipattogzana. A lábszáramat azt letudom, de a combom és a bikini vonal nem bírja. Szerintetek nagyon ciki?

2020. júl. 27. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, az
Nem, nem az
65 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így kényelmesebb neked, hagyd úgy.
2020. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is szokott így lenni. Nem érdekel, hogy ki tartja cikinek. Szerintem amúgy nem az. Én sosem figyelgetem a másét.
2020. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha valaki elmegy a strandra, inkább úszni szokott, mint más lábait nézegetni...
2020. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem ciki, hacsak nem feltűnően szőrös. Borotvától nekem is kipattog, ezért is használok gyantát, ha nem szedi le rendesen epilátorral átmegyek rajta. Ezt a 10 perc fájdalmat megéri, mert cserébe nem pattog ki a bőröd, plusz tovább marad selymes.:)
2020. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Az
2020. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3. Úszni uszodában szoktak, a strandon kevésbé. A fiúk megnézik a lányokat, a lábukat is.
2020. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Megnézik...és akkor mi van? Azt hiszik a fiúk, hogy mi nem nézzük meg őket? Előbb tükörbe kellene nézni, csak aztán minősíteni másokat. Némelyik fiútól hánynék!
2020. júl. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem a te lábadat fogja nézegetni. Ha mégis, akkor is kit érdekel egy idegen véleménye.
2020. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

7

Neked mi bajod. De, gondolom ti is megnéztek minket, akkor mi van? Nem szép dolog ilyet mondani, hogy hánynál egyébként meg a kérdező kérdezett, attól, hogy neked nem tetszik egy adott válasz, attól nem kell ilyen stílusban írni. Nyilván szebb egy selymes női láb, de ha ő így érzi jól magát, akkor menjen így strandra, az ő döntése és senkinek semmi köze hozzá ezzel egyetértek. És az nem minősítés, ha valaki a szőrtelen lábat preferálja.

2020. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Szerintem eléggé gáz.
2020. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!