Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek miert van az,...

Szerintetek miert van az, hogy hiaba reszelem le gyakran a borkemenyedeseimet, szinte semmit sem valtozik?

Figyelt kérdés

A sarkam is repedezett meg borkemenyedesek is vannak a talpamon. Mikor jol leapolom, akkor sincs semmi valtozas. Voltam vele pedikurosnel is, leszedte. Haaat, valamivel jobb lett, de nagyon gyorsan "visszanottek". Mar kiprobaltam a Scholl osszes erre ajanlott kremet, de semmi valtozas. Tok kemeny a talpam,erdes...

Van valakinek valami bevalt praktikaja?


2010. aug. 13. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy egy cipőt hordasz egyfolytába?vagy magassarkút
2010. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Evszaktol fuggoen mas cipot hordok. Telen is ket csizmam van egy lapos es egy kicsit magassarku, azokat valtogatom. Igy nyaron is van balerina cipom (altalaban az van rajtam) meg magassarku szandalom is.
2010. aug. 13. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

ugyanez a problémám...

és pont ma gondolkoztam,h pedikűröshöz menjek,de akkor úgy látom nem számít nagyon..

2010. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. aztan elmentem pedikuroshoz, megcsinalta. ezutan minden este bekentem olivaolajjal es rahuztam egy pamutzoknit. a Scholl termekeket hasznaltam tovabbra is rendszeresen. Minden este vegigmegyek rajta gyorsan reszelovel, ahol kell. nem kell sok idot vele tolteni mert minden nap eljatszom ezt. most aranylag rendben vagyok, ha a pasim hozzaer a labamhoz, akkor nincs rejtegetnivalom :)
2010. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én naponta szárazon lereszelem a sarkamat. Sajnos a sok mezítlábaskodás, papucsban járás nem tesz jót neki. Szóval naponta, szárazon(!), és nem habkővel, hanem olyan csiszolópapírszerű széles reszelővel. Ez az egyetlen ami jó. Esténként pedig krémezem.
2010. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tulsulytol is lehet.
2010. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megmutatni bőrgyógyásznak. Az ilyen makacs bőrkeményedéseket igen gyakran okozza gomba.
2010. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Nem hinnem, hogy gomba lenne, mert egyebkent nem budi a labam vagyis nagyon ritka mikor igen, ha nagyon meleg van es zart cipo van rajtam. Lattam mar gombas labat es nekem nem olyan. Anyukamnak is ilyen, lehet orokoltem, bar az nem valoszinu.

Tulsuly? Haaat, az epp van. Kb. 15 kg. :-S

A zoknis megoldast mar hallottam, de hogy minden este zokniba aludjak...? Meg azt sem birja a penztarcam, hogy folyamatosan hasznaljam a Scholl termekeket.

Viszont azt meg nem is probaltam, hogy szarazon reszelem, de akkor megprobalom.

Nem tudom, hogy annak lehet-e hozza koze, hogy a pedikuros azt mondta, hogy un. kalapacs labam van es valamikor nem artana megmutetni, mert kesobb problema lehet belole. Butykom is van es tyukszemek is szoktak lenni a labujjaimon.

2010. aug. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!