Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valahogy el lehet tüntetni a...

Valahogy el lehet tüntetni a hajfestéket a hajból?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a felül sötétbarna és alul szőke hajam befestettem világosbarnára. Kissé bevörösödött, és kezd is lenőni. Csúnya. Vissza szeretném kapni a régi hajszínem. Megbántam a befestést. Nem szeretném megint festeni másik színnel se mert ugye az is lenőne. Mit lehet tenni?
2020. dec. 30. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ombre haj lenne a cél, vagy az eredeti hajszíned?
2020. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz
2020. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem is kissé ombrés
2020. dec. 31. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Én az eredeti sötét szőkémet szőkítettem ki teljesen Ombre hatásúra, de ilyen 9 hónap után már nagyon csúnya volt a lenövesem. Ezután kipróbáltam egy vörös, majd egy fekete színezőt, benne is maradt a hajamba. Nagyon nem állt jól, és teljesen tönkretette a hajam. A derékig érő hajamat levágattam long bob fazonra, és kiszőkítettem az egész hajam. Most ezt növesztem éppen le, hogy az eredeti hajamat visszakapjam.

Úgyhogy ezt tényleg csak egy újabb festéssel fogod elérni sajnos.:/ Van a dm-ben hajfesték eltávolító, de a vörös pigmenteket nem fogja tudni kiszedni.

2020. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!