Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok fürdéshez/zuhanyzásh...

Hol tudok fürdéshez/zuhanyzáshoz sapkát venni?

Figyelt kérdés
Az amerikai filmekben látni, hogy ha zuhanyzik a nő, akkor nem gumizva van a haja, hanem felvesz ilyen fehér színű sapkát.. Jah és az ára is érdekelne (megközelítőleg)
2008. dec. 1. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 100 forintosban vettem, kb. 90 forint volt :)

De jó az anyaga is meg minden. Ez mondjuk átlátszó, színes ( citromsárga, vagy kék, rózsaszín stb. biztos van mindenféle) pöttyökkel. Fehéret nem tudom hol tudsz venni.

2008. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tökmind1 h fehér-e vagy nem:D
2008. dec. 1. 16:13
 3/5 A kérdező kommentje:
am a félreértések elkerülése végett NEM ÚSZÓSAPKÁRA GONDOLOK:P
2008. dec. 1. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Én se :D Zuhanysapka a neve.

Kérdezd meg az eladókat ( a 100asban), hogy hol találod. Én a hajkefék, habkövek mellett találtam, ahol a hajcsavarók is vannak, de minden településen más az elrendezés gondolom, lehet nem is mindegyikbe 100asba van.


Az jutott eszembe, hogy lehet van ilyen welness cuccos helyeken is. Vagy szokott lenni a DMben spa csomag hátha abban is van valami jobb fajta...

2008. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én a rossmanban vettem,csomagban volt.egy csomagban 3-4db. van és 199Ft-ért vettem:)

remélem tudtam segíteni:)

2008. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!