Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó, de jó arckrém?

Yoongers kérdése:

Olcsó, de jó arckrém?

Figyelt kérdés

Tudnàtok olcsó, de jó arckrémet ajánlani? Elkezdtem odafigyelni arra, hogy mit kenek az arcomra és olyan krémet keresek amiben nincs alkohol, parfüm, illetve semmi káros összetevő. Az egyetlen problémám, hogy nagyon kis összegből gazdálkodhatok, egyszerűen nem engedhetem meg magamnak a több ezer forintos termékeket. A drogériás arckrémek nagy része nem felel meg annak amit keresek, de nem adom fel, és szeretnék találni valamit, ami olcsó is, de szép összetevői vannak.



16/l



2020. dec. 29. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt akartam linkelni, amit az első, annál olcsóbban jót nem találsz. Alternatívaként még esetleg, testesebb krémnek a Müllerből Mixa cica 1800 körül van. :)
2020. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%

Én ezt használom, nagyon sokáig elég (3,5 dl-es nagy tégely!)


[link]

2020. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3, ne haragudj, de ez a kérdező egyetlen kritériumának se felel meg, az összetevőlista pedig nagyon nem szép.
2020. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor majd definiáljátok hogy mi a "nem szép" összetevő...


Csak nem antalvali-fanok vagytok? Aki szerint a "fragrance" az rákkeltő... :-DDDD


(illatanyagot jelent amúgy)

2020. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
olcsó és jó - egymást kizáró fogalmak.
2020. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5, sokak arca nem bírja az illatanyagokat, kipirosodnak tőle. Én kerülöm az alkoholt, illatanyagokat, komedogén és irritáló összetevőket.

(#1-es vagyok.)

2020. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5 a parfüm és az alkohol például irritálja a bőrömet. Én így értem a nem szép összetevőt.


#6 nyilván, de valami alternatívát muszáj keresnem addig amíg nem engedhetem meg magamnak a tényleg jó minőségű krémeket

2020. dec. 29. 17:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nem rákkeltő, de van benne 8-féle illatanyag, ha még esetleg alkohol is lenne, ez inkább lenne parfüm, mint krém. :D Egyébként a sok illatosítással az a baj, hogy akinek érzékeny a bőre, azt nagyon könnyen irritálhatja, sőt pl. a Linalool én Limonene azt is, aki nem érzékeny alapból, mert ha oxidálódik, allergénné válik. Azt meg nem tudom mi/ki az az antalvali. :)


#6 nézd meg a saubar INCI-jét, az egy olcsó és jó krém. :)

2020. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%
Pompom termékek olcsók és natúrak. Dm-ben is van.
2020. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!