Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajra mi vàlt be nektek?

Száraz hajra mi vàlt be nektek?

Figyelt kérdés
A Guhl termékektől száraz marad nekem, a Garniertől szép sima.. csak kicsit korpásít nekem... és kb ez a bajom még egy pár samponn, hogy korpásít és szárít :(
2020. dec. 28. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hidegtől nagyon kiszárad a fejbőrőm és viszket,korpás lesz. Én Apivita száraz korpaelleni samponját használom szeptember óta kb. Nekem tökéletesen bevált. De van nekik több féle termékük és natúr termékek. Sokkal egészségesebb tőle a hajam
2020. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, én megmondom melyik samponok a kedvenceim, lehet, hogy találsz bennük minden hajtípusra: Schauma, Fructis Garnier. Ezek nagyon jól haboznak. És akkor lehet tehát, hogy akkor nem is kell már mellé kiegészítő termék; szerintem lehet, hogy túl sok mindent is használsz rá; és akkor például ezt lehet, hogy nem szereti a fejbőröd, vagy akár valami tápanyagból hiányod is lehet a szervezetedben; tehát pl nézzél iylet vitaminokkal összefüggésben, hogy pl milyen zöldségből, gyümölcsből, multivitaminos üdítőből, vitaminos kekszből, stb fogyaszthatnál többet. Ja és még azt szeretném mondani, hogy pl családon belül is változhatnak a hajtípusok; tehát ha pl anyádnak zsíros is , meg korpás is a haja, neked meg pl csak korpás, akkor nem ugyanaz a sampontípus lesz jó mindkettőtöknek. Egyik osztálytársamnak egyszer rájöttem,hogy miért volt olyan durva, drótos a haja. Mert nem a megfelelő sampont használta; ő pl olyan "ultraigényes" akart lenni, és gondolom mindig levette a polcról azt a fajta sampont, ami "zsíros-és korpás hajra" való volt; na és ettől neki olyan durva haja lett, meg egyszer anya nálunk is olyat vett; akkor nekem is olyan durva, drótos lett a hajam. Nekem tehát nem zsíros, csak korpásodás elleni kell. Meg szerintem anyámnak is amúgy, de egyszer valamiért olyat vett, ami mind a kettőre; és akinek nem zsíros a haja, ne használjon olyan sampont , ami zsírosodás ellen is van; mert kiszárad tőle a haja.
2021. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!