Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok felül zsíros,...

Mit ajánlanátok felül zsíros, de alul száraz hajra? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 naponta kell hajat mosnom, nagyon hamar zsírosodik, ráadásul a frufrum is használhatatlan lesz. Alul viszont eléggé roncsolódott, festem is (célom, hogy lenőljön). Azt szeretném, hogy egészséges, szép hajam legyen, de a gyakori mosás miatt lehetetlen. Tippek?
2020. nov. 16. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alul száraz hajra hajpakolást, vagy hajolajat. A felül zsíros hajra meg száraz sampont, amivel ki tudod tolni a hajmosást +1-2 napra. A gyakori mosás semmiképpen sem jó, azzal az ellenkezőjét éred el. Ez egy bizonyos életkor után abbamarad, addig semmit sem tudsz vele kezdeni.
2020. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sauma nature levendulas, es hajbalzsam de csak a hajvegekre. Vicc, hogy abbol a LIdlis care&reaper a legjobb. Szerintem.

Nekem ez igy bevalt, ugyanez a problemam volt.

2020. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A frufrudra jó a szárazsampon. Egyébként a heti 2-3 hajmosás egyáltalán nem sok, a hajmosással nem lehet a hajad tönkretenni, ha jó termékeket használsz és megfelelő technikával mosod a hajad. Kímélő sampon is van, amivel naponta is lehet hajat mosni.

Ha a heti 2 mosásnál akarsz maradni, akkor zsíros hajra való sampont használj, a hajhosszra pedig száraz hajra való pakolást és hajvégápolót.

2020. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Attól is zsírosodhat, mert túlszárítod a samponnal. Viszket is? Nekem azóta jobb a helyzet, mióta szulfátmentes sampont használok (most ez a kedvenc: [link] az SLS feleslegesen erősen tisztít. Ezért sem ajánlanám egyáltalán a zsíros hajra való samponokat. Hajvégekre hajpakolás és olajok, szárazsampont meg csak úgy, ha reggel felrakod és este mosod is a hajad. Illetve én külön a frufrum minden nap meg szoktam mosni a csapnál.
2020. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


így jó a link.

2020. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. nov. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!