Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres bőrre kémiai...

Mitesszeres bőrre kémiai hámlasztás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg oldalon fejtik ki a témát, és már tisztában vagyok az AHA, BHA, PHA fogalmakkal mégsem találom az igazit.


Normál/kombinált bőröm van, viszont a két arcélemen mitesszeres, "dudoros" a bőrfelület (tényleg kis területen) és az zavar leginkább (+ néhány helyen tágak a pórusaim).

Kicsit érzékeny néha a bőröm, de nem is száraz és nem is zsírosodik.

Eddig a szalicil sav áll a legközelebb a szívemhez, de félek, hogy az inkább a zsírosabb bőrre felel meg.

Kérlek tudnátok nekem mondani tapasztalatokat, tanácsokat? Típusnak és akár márkának is nagyon örülnék.

Előre is köszönöm!



2020. dec. 27. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
cosrx vagy paula’s choice BHA pl. de alapos utanaolvasgatas nelkul ne vagj bele, mert ez azert eleg komplex dolog. vsizont az arcelen levo mitesszerek, dudorok tipikusan hormonproblemakra vezethetok vissza, elsosorban ezt lenne erdemes kutatni/kezelni.
2020. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

En most voltam kemiai hamlasztason a heten kozmetikusnal. Az összes miteszer eltűnt.

2021. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!