Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olajos arclemosót...

Milyen olajos arclemosót használjak?

Figyelt kérdés
Be akarom iktatni az arcápolási rutinomba az olajos arclemosót is, viszont nem tudom milyet vegyek. Nem viselek erős sminket, általában csak szempilla spirált meg korrektort, a bőrtípusom kombinált. Az olajos lemosó után a balea med ultrasensitive lemosóját használnám. Ti milyen olaj bázisú lemosót használtok?

2020. dec. 26. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ilyen alverde sminklemosó olajom van, olcsó és nekem szuperül működik. Csak a szememet sminkelem, azt szépen leszedi és megtisztítja a bőrömet is. Persze utána én is használok mást,ilyen garnier micellás lemosót.
2020. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nivea sem rossz, annak is van egy olajos lemosója.
2020. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
A Nivea szőlőmagolajos lemosóját használom, nagyon szeretem. Eleinte fura érzés volt, el kell találni a mennyiséget belőle. A második lemosóm a Balea Med arctisztító tej, teljesen megtisztítja az arcom az olajtól.
2020. dec. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!