Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknes borre megoldas? S O S

Kerdesekkel teli kérdése:

Aknes borre megoldas? S O S

Figyelt kérdés

Eddig is problemas volt a borom, de a mostani helyzet szornyu..

Szerettem volna borgyogyaszatra menni, hogy megis szakemberre bizzam magam, de a mostani helyzetben ez szinte lehetetlen..

Valaki kuzdott mar ezzel a problemaval?

Mi valt be nektek?

Esetleg valami drogerias cuccot tudnatok ajanlani?

vagy barmit...csak legyen valami hatasa..



2020. dec. 25. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aknere nem lesz ‘SOS’ megoldas, hosszu honapokba is telhet, mire javul a helyzet. es drogeriaban se nagyon fogsz ra semmit talalni. menj gyogyszertarba inkabb, akneroxid nevu krem segithet, de onmagaban csodat nem tesz. valoszinu, egesz rutinodat le kene cserelni. mindenkepp menj borgyogyaszhoz, de addigis neten sok infot talalsz, de ez nem olyan temakor, amit itt most 3 mondatban osszefoglalok neked.
2020. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elsosorban azoknak a velemenye erdekelt illetve valasza, akik kuzdottek ezzel a problemaval..

Mint irtam is bevalt termekek erdekelnenek..

Orvoshoz sajnos tenyleg nincs lehetosegem menni ebben a helyzetben, viszont az arcom allapota az utobbi idoben romlott, ami hatassal lett az onbizalmamra, meg ugy amblokk a kozerzetemre is negativ hatast gyakorolt..

Az "SOS" a barmi hasznos infora iranyult..

2020. dec. 26. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az első jókat írt. Nincs tuti recept, akkor nyilván egy hülye se küzdene pattanásokkal.

De tessek, nyár óta a maszknak hála az arcom egyik felén kivert a ragya, már majdnem alakul. Zömében patikai, mindenmentes lemosót, szalicilsavas, c vitaminos és azelainsavas szérumot, retinalos krémet, mindenmentes krémet használok (cerave, the ordinary, revox és geek&gorgeous) . Ebből a revox az egyetlen drogériás. Nálam a benzoil-peroxid se vált be.

Egyébként meg tejtermékek, finomított cukor elhagyása, sok víz, egészségesebb táplálkozás kell.

Ha hormonális, úgyse segít. Ha gyulladás van a szervezetedben, nem segít.

Senki nem tudja látatlanban, mi épp a te bajod, mi a kiváló ok, mennyire súlyos a helyzet. Lehet elég egy arclemosó, lehet másfél év roacuttan szedés tesz rendbe.

De vannak remek blogok, ahol komplett rutint tudsz összeállítani, nézz utána saját igényeid szerint, mert ami nekem jó, neked nem biztos.

2020. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szörnyű a helyzeted, én inkább ajánlanék egy maszek bőrgyógyászt, oda kb. egy telefon után a mostani helyzetben is el tudsz menni. Én is sokáig küzdöttem ezzel, nekem a hátam is tele volt. Minden kipróbáltam sajnos semmi nem működött hosszú távon, szóval én ezt ajánlanám. Arról nem is beszélve, hogy amíg kísérletezel mindenféle kencével, hámlasztóval stb. egy csomó pénzt elversz a homályba, akkor jobban megéri egyben befizetni a dokinak meg utana a gyogyszertarba.
2020. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Szalicilsavas lemosó, valami könnyű hidratáló, helyi kezelés a pattanásokra.


Youtbeon sok videót találhatsz a témában szakemberektől, pl: Dr. Dray, Cassandra Bankson, stb.

2021. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak a benzoil-peroxid vált be.
2022. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!