Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A keresztnevemet (Attila)...

A keresztnevemet (Attila) szeretném rovásírással a bal alkaromra tetováltatni. Mit gondoltok? Szerintetek mást kellene? Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy egy kicsit homokos.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha az ismerősöd kicsit homokos, akkor hallgass rá, mert a b*zik értenek a divathoz :)
2010. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, miért pont a saját nevedet?
2010. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egoistának fognak gondolni
2010. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet:) 20l
2010. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, hülye vagy, itt röhögök, a kollégák meg nem tudják mi bajom :D

Egyébként szerintem is kicsit egoista dolog a saját neved, de te tudod :)

2010. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húúúúú, tegnap láttam egy "nem fehér" pasit, és az alkarjára volt tetoválva, hogy Józsi... Gusztustalan volt....
2010. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hát figyelj. csináltasd meg.

max 2 lehetőség van. vagy egoista fa**nak fognak nézni mert a saját neved van felvarrva vagy egy kötsög bu*inak aki a szerelme (jelen esetben Attila) nevét varratta magára. de ha nem tudják kiolvasni mert mondjuk nem ismerheti mindenki a rovásírást akkor tök mind1 mert nem fogják tudni hogy az a pár krix-krax mit is akar jelenteni.

2010. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom sok ember nem fogta fel amit leírtam, de azért köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!