Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sugár Attila tetováló? Sugi a...

Sugár Attila tetováló? Sugi a beceneve! Tetoválásokat készít Budapesten!

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 08:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ismeri valaki? Hogy dolgozik? Esetleg egy elérhetőség!
2011. máj. 9. 08:36
 2/15 SzilKa ***** válasza:
Nem ismerem, és a neten sem találtam meg, de ha tudsz weboldalt, ahol a munkái fellelhetők, szívesen megmondom, érdemes-e hozzá menned. Ha Te sem láttad még a munkáit, mindenképp kérd el a portfólióját...
2011. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a párom munka társa volt egy raktárban és én onnan tudom hogy tetovál, a párom látta 1-2 munkáját, de én sem találom a neten és ez még 2007-ben volt!
2011. máj. 9. 09:41
 4/15 SzilKa ***** válasza:
Háááát, akkor lehet, hogy inkább ne vele tetováltass. Már ha nem szeretnéd, hogy egy életen át viseld a következményeit. Csak leinformálható, igényes képekkel teli portfólióval rendelkező, ügyes kezű tetoválóval érdemes tetováltatni.
2011. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És esetleg tudnál nekem ajánlani valakit?:)

Nem nagy dologra gondoltam, egy kutyamancsra a tarkómra! És olyan kicsiben, amilyenben csak lehet!


21 éves nő vagyok amúgy :)

2011. máj. 10. 18:04
 6/15 anonim ***** válasza:
annyira de annyira sok tetoválo van már :) polus centerben van például olyan aki állitolag nagyon jol dolgozik de elég drágán :S viszont a minöséget meg kell fizetni :)
2011. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is teljes mértékben így indultam neki, hogy minőségit akarok még ha ez drágább is! Ezt egy életen át fogom hordani, egy tetoválást szeretnék, de azt nagyon precíz munkával ellátva! Pécsi vagy pesti tetováló jöhet szóba, de tökre tanácstalan vagyok! Azért köszönöm a segítséget!:)
2011. máj. 10. 22:27
 8/15 SzilKa ***** válasza:

ajánlhatnám magamat is, de az olyan izé lenne :)

Budapesten rengeteg tetováló és tetoválószalon van, elég végigmenni a belvároson. Vagy a neten nézz körbe, keress rá arra, hogy tetoválás Budapest és ne sajnáld az időt a képek végigböngészésére. Akinek a munkáin látszik, hogy igényesek, szépek, ahhoz bátran menj, a tappancs mintát nehéz elrontani. Portréra, vagy hasonló nagy kaliberű munkára már kevés tetoválót mernék ajánlani, de azok drágák, illetve hosszú a várakozási idő is.

2011. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy Te is egy tetoválásban jártas ember vagy!:) Szóval akkor Te is tetoválsz! A Te munkáid megtekinthetőek valahol?:)
2011. máj. 11. 14:46
 10/15 SzilKa ***** válasza:
Írj privát emailt és megadom a képek elérhetőségét. Köszi az érdeklődést. :)
2011. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!