Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szemkörnyékápoló...

Milyen szemkörnyékápoló krémet tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Néhány hónap híján 22 éves vagyok. Sok helyütt olvastam, hogy ennyi idősen célszerű volna a ráncok megelőzésére koncentrálni, és erre szolgáló krémet használni. Sajnos a sok monitornál történő tanulás és a rapszódikus, gyakran nem elegendő alvás (az egyetem velejárói) kisebb, még talán nem annyira vészes ráncokat eredményeztek a szemeim körül. Korábban vettem Kék Lukács nappali, illetve éjszakai krémet, ezeket szeretném rendszeresen használni, de úgy veszem észre, hogy icipicit zsírosabbá teszik a bőröm, pattanásokat előidézve. Egyébként a szemem mindig is karikás volt, a bőrtípusom talán vegyes, de sok helyütt száraz, valamint rengeteg az apró mitesszerem, mivel több a szőr az arcomon, mint más lányoknak, egy korábbi hormonális probléma eredményéből fakadóan. Tudom, tudom, "a Google a barátod", de pontosan ez a baj, hogy már annyi mindent láttam annyi weboldalon, hogy fogalmam sincs, melyik termék legyen a befutó. Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki segít! Akár azt is leírhatjátok, mi az amit semmiképpen NE próbáljon az ember.

2020. dec. 6. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!