Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenéken lévő pattanásokat...

Fenéken lévő pattanásokat hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és a fenekem vannak kisebb nagyobb pattanások, szeretnék megszabadulni tőlük, főképp házi módszerekkel

2020. dec. 1. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Elesztot kell kikeverni keves vizzel ss azt kendd ra hagyd rakd sokaig h ra száradjon az eleszto gombai elpusztítják oket az is sokat segit ha eszed az elesztot :)


Majd ird meg ha bevált

2020. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Manna fekete szappan nekem rendbe tette a hátam, így tudom ajánlani.
2020. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a benzoil peroxid (Akneroxid), a BHA és az aloe vera gélbe kevert kismennyiségű teafaolaj segítettek, mikor rengeteg pattanás jött elő a testemen.
2020. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Az is lehet, hogy az étkezéseddel van a baj. Nem eszel sok szénhidrátot? Tejet? Nem nasizol sokat? Iszol elég vizet? Stb..

Egyébként az élesztőt semmiképp se egyed, mert nagy eséllyel hüvelygombád lesz. (tapasztalat)

Nekem akkor szoktak kijönni mikor valamiből a megszokottnál többet eszem. Csak ezért kérdezem, hátha nálad is ez van.

2020. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen anyagú bugyikat hordasz? A fenéken megjelenő pattanások jelentős hányadát a műszálas alsóneműk okozzák. Pamutot hordj, és olyat aminek a szélén nincsen csipke.
2020. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva? Talán nem igaz, hogy hogyha össze-vissza eszik mindenféle szemetet, a bőrén is látszik? Vagy az nem igaz, hogy sok vizet kell inni? Vagy nem értem. (nyugi, nem fogok ezért eret vágni, csak tényleg nem értem)

4es voltam.

2020. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem évekig ilyen problémám volt fiatalon. Semmi nem használt. Aztán olvastam valahol, hogy az ibuprofén tartalmú gyógyszerek pár nap alatt rendbe teszik.(ibustár, ibumax,algoflex, stb.) Kipróbáltam és hatásos volt. Persze nem akarlak gyógyszer szedésre biztatni, de végső esetben próbáltam ki én is.
2020. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!