Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom a pattanásokat...

Hogyan tudom a pattanásokat örökre eltűntetni?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy az édesanyám csak ezeket képes rajtam nézni és hetente többször is összeveszünk miatta. Már elegem van a folytonos nyomkodásból, viszont nem akarom, hogy legyenek rajtam. Naponta kétszer is mosom niveás arcszesszel de nem érzem úgy h javítana. Mit csináljak h eltűnjenek, vagy jóval kevesebbek legyenek rajtam?

2020. júl. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha kinövöd ezt a kort, akkor kevesebb lesz. Nem tudsz semmit tenni ellene, csak annyit, hogy rendszeresen tisztítod a bőrödet, szárítod és a pattanásokat megfelelően nyomod ki és kezeled utána. Esetleg menj el kozmetikushoz néha és egyúttal ki is kérheted a tanácsát, hogy hogyan csináld otthon.
2020. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még egy pár év :(. Amúgy mi a véleményetek a vákumos pattanás tisztítóról? Használ?
2020. júl. 26. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Arcszesszel??? Alkoholt ne, mert megmarad a nyoma!! Nagyon jó a Garnier rózsaszín kupakos micellás vize, vattakoronggal reggel-este áttörlöd és leöblíted utána vízzel az arcod. Ha kell, kis hidratálót használhatsz, nagyon jó a CeraVe pl.

Ne nyomkodd, el fognak múlni. Kozmetikus segíthet, de ne irritáld alkoholos szárító cuccokkal az arcod. Nézd meg a kozmetikumaidat, ne legyen bennük parfüm, alkohol, paraffinum liquidum. Agyagos vagy szenes arcpakolás is jó.

2020. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy marad nyoma ha alkohollal kezeled! Tele lennének akkor az emberek pattanás nyomokkal. Évek óta azzal kezelik sokan. Vannak, akiknek beválik, vannak, akiknek nem, de nem igza, hogy bármilyen nyomot hagyna. Neked bejön a micellás víz, másnak meg nem. Próbálgatni kell és megtalálni azt, ami legjobb. Nézegesd a véleményeket a kremmania.hu-n.
2020. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztítsd rendesen, figyelj az étkezésre...mást nem tudsz ha tinikorban vagy. Esetleg egy hormonszintet nézethetsz ha durva a helyzet.
2020. júl. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ha esetleg rendelkezel egy kis angol tudással, akkor nagyon ajánlom neked a Skincare by Hyram, és a Mixed Makeup csatornákat. Az én bőröm javulásában nagyon sokat segített mind a kettő csatorna, és nagyon jó közösség van Facebookon is. Úgyhogy szerintem ezt a két csatornát mindenképpen nézd meg.
2020. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!