Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a hajam?

Mivel ápoljam a hajam?

Figyelt kérdés
Szóval általában 2 naponta szoktam mosni, de van amikor csak 1 héten 1szer. Nincsen semmi tartása, nagyon hamar lelapul, nem túl hosszú és fénytelen a hajam. Szoktam rá balzsamot is használni de sztem nem a jó termékeket veszem. Ezért az a kérdés hogy milyen sampont, milyen balzsamot és milyen hajpakolást kéne használnom. Amúgy nem használok semmit ami tönkre tenné a hajam(pl.:hajvasalás, stb)

2020. nov. 27. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Én a pantent ajánlom balzsammal nagyon helyre hozza a hajad. :)
2020. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Gliss-t használol, nagyon meg vagyok vele elégedve. Lehet hogy nem a termékkel van baj, hanem előfordulhat hogy nem jól használod őket. (Nem kioktatni akarlak) A tövére csak sampont használj és a hosszára csak a balzsamot vagy pakolást. Ha a tövét is balzsamozod attól elnehezedhet és lelapulhat, illetve könnyebben zsírosodhat, ha a hosszára használsz sampont, az kiszáríthatja. ;)
2020. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!