Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek viszkető/büdös...

Mit vegyek viszkető/büdös fejbőrre?

Figyelt kérdés
Ha shoulderssel mosom, nem viszket csak néha, viszont van benne szőke is, muszáj hamvasítoznom is mellette. Baba samponokat is néztem de ilyen hajra nem tudom mit hogyan kéne...
2020. nov. 23. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Ha ilyen tüneted van,akkor először is kezelni kéne a bajt. Fontos a külső,de szerintem ez most legyen másodlagos. Ajánlom a következő sampont,de szét is nézhetsz az oldalon,vannak jó cuccok. Majd ha rendbejön a bőröd,utána mehet a szépítés. :)


[link]

2020. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neutrogena T-gel viszkető fejbőrre (van többfajta is, a viszkető fejbőrre valót válaszd)

Pár mosás után elmúlik.

2020. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne a drogériás vackokkal próbálkozz, mert azok többet ártanak, mint használnak...
2020. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

3as

Akkor mondj valami használható ötletet. ;)

2020. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3: a Neutrogena nem vacak. Én próbáltam és működik. Az egy speciális sampon. Nem állandó használatra, hanem tényleg a probléma elmúltáig.
2020. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha büdös is akkor valószínű gombás, arra Nizoral kéne, ketoconazol hatóanyaggal. A neutrogena t gel szalicilsavas, gombára sajnos hatástalan. Mondjuk jobb lenne szakemberhez fordulni, de valószínű a mostani helyzetben ez nem túl egyszerű
2020. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
(^ Nizoral sampon, nem a krém.)
2020. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Én elhiszem, hogy hiperszuper a Neutrogena, csak éppen ezen a problémán nem fog segíteni. Nizoralt vegyen a Kérdező, ahogyan az előttem válaszoló írta.


És lehet, hogy az előző válaszomban nem írtam konkrét márkát, de cserébe több tízet segítettem kizárni. :)

2020. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neutrogenából nem egy fajta van, hanem többféle problémára. De a nizoral se rossz.
2020. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és hogy ha teafaolajat vennék? az is gombaölő hatású
2020. nov. 23. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!